اتر ، دومین ارز رمزنگاری شده ، به رکورد جدید بالاتر از ۱۷۰۰ دلار رسید

0

طبق داده های CoinDesk ، اتر ETH در روز جمعه ۱۱ درصد صعود کرد و به قیمت بیش از ۱۷۰۰ دلار رسید. سرمایه گذاران در انتظار راه اندازی قراردادهای آتی اتر از CME در هفته آینده هستند. شبکه اتریوم همچنین در حال ارتقا اساسی به نام Ethereum 2.0 است.

best assets for 2022

طبق داده های CoinDesk ، اتر که دومین سکه بزرگ دیجیتال جهان از نظر ارزش بازار است ، در حوالی ساعت ۱۰:۳۰ صبح با افزایش ۱۱.۲ درصدی به قیمت ۱۷۴۳ دلار رسید. این امر پس از آن اتفاق می افتد که ماه گذشته بیتکوین ، ارزشمندترین رمز ارز، به بالاترین رکورد خود یعنی نزدیک به ۴۲۰۰۰ دلار رسید.

قیمت بیتکوین در طول سال ۲۰۲۰ بیش از چهار برابر شده است و از ابتدای سال ۲۰۲۱ ۲۹٪ رشد کرده است. اتر از سال گذشته حدود ۱۲۹٪ افزایش یافته است. اتر در این هفته به طور مداوم در حال افزایش است زیرا سرمایه گذاران در انتظار راه اندازی قراردادهای آتی اتر توسط بورس کالای شیکاگو در هفته آینده هستند.

معاملات آتی اتر قرار است از روز دوشنبه آغاز شود. CME  معاملات آتی بیتکوین را بیش از سه سال پیش و در اوج رالی ارزهای رمزنگاری شده ۲۰۱۷ آغاز کرد. برخی از سرمایه گذاران معتقدند که معاملات آتی و سایر محصولات مشتق متمرکز بر رمزنگاری اطمینان بیشتری به سرمایه گذاران نهادی برای سرمایه گذاری در این فضا می دهند.

Sachin Patodia ، شریک Avon Ventures ، یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر وابسته به شرکت مادر Fidelity ، گفت: “آوردن ابزارهای مالی بیشتر ، شرکت کنندگان بیشتری را وارد بازار خواهد کرد.” “این احتمالاً برای قیمت اتر مثبت است.” اما Patodia گفت که محرک بزرگ قیمت اتر – و سایر ارزهای دیجیتال کوچکتر – حرکت بیتکوین در ماه های اخیر بود.

وی گفت: “ما این الگو را در بسیاری از چرخه های رمزنگاری مشاهده کرده ایم که در آن بیتکوین منجر به حرکت در قیمت ها می شود و سپس آنچه را که آلتکوین می دانیم بازار صعودی را به خود می بینید.”

منبع : cnbc

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.