صرافی KuCoin کوکوین ۴ ساله شد ، از یک تیم ۷ نفره تا ۸ میلیون کاربر در سراسر جهان

کانال سیگنال رایگان تلگرام فیوچرز ارزدیجیتال و فارکس

چهارمین سالگرد لحظه خاصی برای KuCoin است. اخیراً در TechCrunch Disrupt 2021 ادعا کرده که قصد دارد اولین و بزرگترین پلتفرم معاملات اجتماعی در بخش رمزنگاری باشد.

این بدون تیم اولیه ۷ نفره راهی برای هدایت پذیرش رمزنگاری در سال ۲۰۱۳ نداشت. نمی دانستند که KuCoin با بیش از ۶۰۰ کارمند به یک شرکت جهانی تبدیل می شود و به ۸ میلیون کاربر در ۲۰۷ کشور خدمات می دهد.

KuCoin تنها به عنوان یک پلت فرم معاملاتی نقطه-رمزنگاری شروع به کار کرد. در حال حاضر به دلیل استفاده از خدمات استاندارد صنعت مانند KuCoin Spotlight ، KuCoin Futures ، KuCoin Trading Bots ، KuCoin Pool ، KuCoin Labs و موارد دیگر ، به یک اکوسیستم رمزنگاری بسیار غنی تبدیل شده است.

این پیشرفت منجر به جمع آوری ۵۰۰ میلیارد دلار حجم معاملات و بیش از ۸۰۰ میلیون معامله شده است.

چطور شروع شد

مایکل گان ، بنیانگذار KuCoin ، متخصص فناوری Ant Financial گروه Alibaba بود. او اولین بار در مورد بیتکوین هنگامی که تنها ۶ دلار از رئیسش (و اکنون بنیانگذار آن) ، اریک تانگ بود ، شنیده بود . مایکل همان کاری را انجام داد که اکثر مردم وقتی پتانسیل آینده بیتکوین را تشخیص می دهند.

پس از افزایش BTC ، مایکل تصمیم گرفت مقداری را در Mt.Gox بفروشد زیرا بیشترین نقدینگی را داشت. او بلافاصله متوجه شد که این پلتفرم برای تازه واردان چقدر چالش برانگیز است و چگونه می تواند برای پذیرش انبوه مشکل ایجاد کند. او ناخودآگاه فهمید که فناوری بلاکچین تنها در صورتی می تواند جهان را تغییر دهد که جهان نحوه استفاده از آن را بداند.

مایکل و دوستانش با محبوبیت بیشتر ارزهای رمزنگاری شده ، افکار اولیه خود را در مورد تحقق آینده بلاکچین گرد هم اوردند.

این باعث شد آنها به ایده هایی فکر کنند که نقش مهمی در پذیرش جهانی ایفا می کند و خود را در تاریخ رمزنگاری ثابت می کند. این امر ایده ایجاد یک پلتفرم مبادله کاربر پسند را ایجاد کرد که همه می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

در حالی که اکثر مردم چشمشان به تقویم مایاها در سال ۲۰۱۲ بود ، تیم رویایی KuCoin از طریق دوستان و آشنایانی که اشتیاق یکسانی به فناوری بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده داشتند شکل گرفت.

در پایان سال ۲۰۱۳ ، KuCoin لحظه “سلام جهان” خود را داشت زیرا تیم اولین قطعات کد را در یک کافه نوشت. آنها هرگز به عقب نگاه نکردند و بقیه راه تاریخ است.

مایکل و تیمش در اواسط سال ۲۰۱۷ به بازار ICO توجه زیادی کردند زیرا پروژه ها از همه جهات شکست خورده بودند و برخی از آنها کلاهبرداری آشکار بودند. آنها این فرصت را دیدند که به جامعه کمک کنند تا در دام ICO نیفتد و با تغییر هویت شروع شد.

KuCoin دیگر خود را به عنوان یک صرافی تجاری اساسی نمی دانست. تصمیم گرفت در عوض “صرافی مردم” باشد.

آنها این کار را با استفاده از پلتفرم خود “برای یافتن بهترین پروژه های موجود و” جواهرات پنهان “دنیای رمزنگاری برای کاربران ما انجام دادند.”

این تصمیم خطرناکی بود زیرا شهرت KuCoin در خط بود. هدایت کاربران به پروژه های اشتباه می تواند به طور نامحدود به صرافی آسیب برساند. به خصوص در موج پذیرش های جدید.

از آن لحظه به بعد ، این چیزی جز بالاترین حد تاریخ برای KuCoin نبوده است.

مایکل ممکن است سفر رمزنگاری خود را با استخراج بیتکوین آغاز کرده باشد ، اما اکنون ، او و تیمش به معدنچیان دلیلی می دهند که ارزش بلندمدت ارزهای دیجیتال را ببینند.

در نوامبر ۲۰۱۸ ، KuCoin کمک مالی ۲۰ میلیون دلاری سری A از IDG Capital و Matrix Partners را تکمیل کرد. شایان ذکر است که IDG همچنین سرمایه گذار اولیه صرافی های رمزنگاری شده مشهور مانند Coinbase و Liquid است. این بودجه همچنین به KuCoin کمک کرد تا ثبات ، ایمنی و سهولت استفاده از پلت فرم خود را بهبود بخشد. ارزش بیشتری برای کاربران خود دارد.

KuCoin امسال تعداد کاربران خود را تا ۱۱۴۴ درصد افزایش داد و تعداد معامله گران زن را در پلت فرم خود سه برابر کرد. معامله گران زن در حال حاضر ۳۸ درصد از کاربران هستند.

GameFi (صنعت NFT برای کسب درآمد) در حال رونق است و KuCoin با ایجاد اولین تابلوی تجاری برای توکن های metaverse پیشقدم شد.

KuCoin همچنین از Deribit بهتر عمل کرد و در حجم معاملات مشتقات به BitMEX نزدیک شد.

بنابراین ، آینده KuCoin در سال ۲۰۲۲ چیست؟

مدیرعامل KuCoin همه را فاش می کند

مدیر عامل فعلی ، جانی لیو ، نقشه راه KuCoin برای ۲۰۲۱-۲۰۲۳ در اوایل سال جاری را مورد بحث قرار داد. این برنامه آنها را برای ارتقاء سیستم های فعلی و استقرار خدمات با کیفیت بیشتر تأیید می کند.

در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ ، KuCoin نسخه ۳.۰ سیستم نگهداری کیف پول خود را راه اندازی می کند. در سه ماهه بعدی ، KuCoin Matching Engine 3.0 فعال می شود – این امر سرعت و کارایی کاربرانی را که معامله می کنند افزایش می دهد.

دو فصل گذشته بر بهبود سیستم معاملات آتی خود و دستیابی به معیارهایی مانند ۲۵ میلیون کاربر در سراسر جهان ، بیش از یک میلیون دنبال کننده توییتر و حجم روزانه آنها از ۱۵ میلیارد دلار متمرکز شده است.

علیرغم اهداف ذکر شده ، اهداف KuCoin تغییر چندانی نکرده است. آنها هنوز روی یافتن سنگهای رمزنگاری بعدی متمرکز شده اند ، که هدف آنها برجسته ترین صرافی آلتکوین است. اما در حال حاضر ، آنها همچنین متعهد هستند که ارزش KCS (KuCoin Token) را به حدی افزایش دهند که از نظر سرمایه بازار به ۳۰ رتبه اول برسد.

این بدان معناست که آنها به دنبال بهترین پیشرفت های بعدی در فضای NFT و DeFi خواهند بود.

یکی دیگر از اهداف جالب KuCoin برای رسیدن به آن تبدیل به یک پلت فرم معاملات اجتماعی است که هنوز در صنعت رمزنگاری خالی است. در حال حاضر ، بیشتر صرافی ها بر ایجاد یک ابزار تجاری بهتر تمرکز می کنند ، در حالی که KuCoin فراتر از معاملات ، نیازهای سرمایه گذاران رمزنگاری شده را مشخص می کند.

این امر با راه اندازی بسیاری از ویژگی های اجتماعی جدید در اواخر امسال محقق می شود. این به کاربران این امکان را می دهد تا رمز ارزهای رمزنگاری شده را در KuCoin بهتر بشناسند و معامله کنند و سرمایه گذاران جهانی را پیدا کنند که منافع یکسانی دارند. از طریق خدمات اطلاعات و تعامل ارائه شده توسط پلت فرم ، حتی یک فرد تازه وارد شانس بیشتری برای برنده شدن خواهد داشت.

KuCoin با موفقیت ماراتون پذیرش توده ای رمزنگاری را به دو سرعت تبدیل می کند.

رشد نمایی آنها ، افزوده های اخیر و برنامه های صعودی این را تایید می کند.

فضای رمزنگاری شده روز به روز جالب تر می شود زیرا همیشه چیز جدیدی وجود دارد که می تواند جهان را به طور بالقوه تغییر دهد. هدف KuCoin این است که مستقیماً در آنچه Crypto به افراد بعدی ارائه می دهد مشارکت داشته باشد.

منبع : newsbtc

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.