PowerLedger ( پاور لجر ) به اختصار POWR

0 74

رمز ارز POWR بستر ارتباط با انرژی و تجارت کالاهای زیست محیطی.

PowerLedger ( پاور لجر ) به اختصار POWR یک پلتفرم تجارت انرژی استرالیایی است که امکان خرید و فروش غیر متمرکز انرژی تجدید پذیر را فراهم می آورد.

این پلت فرم انواع بازارهای انرژی در سراسر جهان را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد و قرار است در زیرساخت ها و مقررات مختلف انرژی مقیاس پذیر باشد.

این بازار بر پایه اکوسیستم دوتایی با POWR و Sparkz بنا شده است.توکن های POWR به مصرف کنندگان و میزبانانی که انرژی رابط با اکوسیستم را میخواهند اجازه می دهد و از طریق فناوری Smart Bond محافظت می شوند. رمز ارز POWR را می توان به توکن های Sparkz تبدیل کرد ، که می تواند برای معاملات در بازار مبادله انرژی مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین در سایت این پروژه آمده است:

نیرو در پشت انرژی جدید Power Ledger سیستم عاملی برای بازارهای انرژی جدید است که امکان ردیابی و تجارت انرژی ، خدمات انعطاف پذیری و کالاهای زیست محیطی را فراهم می کند.

ما یک پلت فرم تجارت انرژی و انعطاف پذیری ایجاد کرده ایم که به خانوارها ، سازمان ها و خود شبکه امکان تجارت با یکدیگر را می دهد. Technology ما فناوری ارائه می دهد که از یک بازار پاسخگو پشتیبانی می کند. از آنجا که شبکه فقط به خوبی بازار پشت آن است.

تغییر به سمت انرژی های تجدیدپذیر باعث افزایش تمرکز زدایی شبکه می شود. بنابراین با ورود بیشتر منابع خورشیدی و باد به شبکه ، ما باید آن را دوباره پیکربندی کنیم:از یک سیستم متمرکز به یک سیستم توزیع شده.فناوری Power Ledger بازیکنان را قادر می سازد با تعامل در شبکه برای ردیابی و تجارت انرژی در زمان واقعی اقدام کنند. این کمک می کند تا یک سیستم قدرت انعطاف پذیر ایجاد کند که در سالهای آینده هم مقاوم باشد و هم پایدار.

سایت رسمی POWER جهت کسب اطلاعات بیشتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.