EX-REPUBLIC Protocol ( ایکس ریپابلیک پروتکل ) به اختصار REN

0

رمز ارز REN پروتکل برای نقدینگی بین بلاکچین ها

EX-REPUBLIC Protocol ( ایکس ریپابلیک پروتکل ) به اختصار رمز ارز REN یک پروتکل با هدف دسترسی به نقدینگی بین بلوک های زنجیره ای برای همه برنامه های غیرمتمرکز است. به طور خلاصه ، این پروژه تلاش می کند بیتکوین ، بیتکوین کش  و سایر دارایی های رمزنگاری شده به عنوان مثال ZCash را روی دپ های اتریوم  وارد کند.

در هسته ، REN  با RenVM ، یک ماشین مجازی معتمد و غیر متمرکز کار می کند. RenVM به عنوان موتور قدرتمند در Ren کار می کند. RenVM چهار ویژگی اصلی دارد:

اشتراک مخفی شمر: نوعی اشتراک مخفی ، که در آن یک راز به قسمت ها تقسیم می شود و به هر یک از شرکت کنندگان بخش منحصر به فرد خود را می دهد. در رن ، اشتراک مخفی شمر پایه و اساس اصلی پروتکل برای مخفی نگه داشتن داده ها را نشان می دهد.

محاسبات چند جانبه ایمن (sMPC): مکانیزمی که به ‘Darknodes قابل اعتماد’ اجازه می دهد اسکریپت ها را اجرا کنند بدون اینکه ورودی یا خروجی های آنها را به هر طرف نشان دهند.

الگوریتم تحمل گسل بیزانس (BFT): مجموعه ای از قوانین اجماع شبکه که به شبکه اجازه می دهد تا به درستی کار کند حتی اگر برخی از گره ها به طور مخرب عمل می کنند.

Hyperdrive: یک نسخه اصلاح شده از الگوریتم اجماع Tendermint است که به طور خاص برای خرد کردن و sMPC طراحی شده است.

این پروژه سعی در گسترش توانایی های dApps موجود و ایجاد موارد کاملاً تجاری جدید در جهان غیر متمرکز (به عنوان مثال ، اضافه کردن وثیقه های جدید برای برنامه های DEFI دارد. توکن REN به عنوان پیوند برای اجرای Darknode استفاده می شود ، که شبکه sMPC (RenVM) را قدرت می دهد. شبکه غیر متمرکز Darknodes غیر مجاز است اما برای ثبت و اجرای یک Darknode  برای جلوگیری از حملات ، پیوند ۱۰۰۰۰۰ توکن REN لازم است.

سایت رسمی ren جهت دریافت اطلاعات بیشتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.