راجر ور رئیس اجرایی Bitcoin.com

0

راجر ور معروف به مدیریت سایت Bitcoin.com

سن : ۴۱ سال

best assets for 2022

محل تولد : سان خوزه ، ایالات متحده

محل زندگی : توکیو ، ژاپن

رده : سرمایه گذاری

دانشگاه : استنفورد ، کالج دنزا

‘من از زمانی که بیتکوین کمتر از ۱ دلار بود در این فضا شرکت داشته ام ، درگیر این فضا هستم ، بنابراین به نوسانات کوتاه مدت توجه نمی کنم. […] قیمت برای من جالبترین جنبه است. ‘

زندگینامه:

راجر ور یک متقاضی و سرمایه گذار اولیه بیتکوین است که بسیاری از موج اول راه اندازی بیتکوین را تأمین کرد. او هم اکنون به عنوان طرفدار Bitcoin Cash ، هارد فورک برای رمزگذاری اصلی کد از بیتکوین ، در فضای رمزنگاری بسیار شناخته شده است. ور ، یک آزادیخواه و سرمایه دار ، در حکم زندان فدرال در ایالات متحده به دلیل فروش مواد منفجره از طریق خدمات پستی ، در زندان محکوم شد. پس از حکم خود ، ور به توکیو رفت و از تابعیت ایالات متحده در سال ۲۰۱۴ خود داری کرد. تا اوت سال ۲۰۱۹ ، ور مدیرعامل Bitcoin.com بود ، سایتی که علاوه بر سرویس مبادله و کیف پول ، دارای اخبار جامعه رمزنگاری  بود. او اکنون به عنوان رئیس اجرایی فعالیت می کند.ور همچنین یکی از پنج بنیانگذار بنیاد بیتکوین است.

۲۰۱۹ راجر ور:

در ماه ژوئیه ، یک دادگستری دیوان عالی انگلیس و ولز دادخواست محکومیت علیه ور  دانشمند استرالیایی رایانه و مخترع خود اعلام شده بیتکوین ، کریگ رایت رد کردند. رایت با ابراز امیدواری برای مناطق سختگیرانه در مورد افتراق در این زمینه ، ادعاهای تهمت آمیز را در ایالات متحده به ثبت رسانده است ، اما دادگاه با استناد به اینکه ایالات متحده صلاحیت صحیحی برای این پرونده نیست ، پرونده را کنار گذاشت. در ماه آگوست ، ور سمت مدیرعامل خود را در Bitcoin.com ترک کرد و به جای آن به سمت رئیس اجرایی تغییر یافت.

در ماه نوامبر ، ور اقدام به پخش فیس بوک از Bitcoin Cash (BCH) نمود تا تصویب رمزنگاری را گسترش دهد. هریک از دوستان فیس بوک خود ۵ دلار BCH دریافت کردند ، که وی ادعا می کند ‘به آسانی می تواند روزانه ۵،۰۰۰ دلار شود’ ، یعنی تقریباً ۱۰۰،۰۰۰ درصد افزایش. در ماه نوامبر ، ور خبر از راه اندازی صندوق سرمایه گذاری  200 میلیون دلاری بیتکوین کش برای تأمین اعتبار توسعه راه حل های پرداخت و خدمات مالی غیر متعهدی برای ارز را اعلام کرد.

آنچه برای سال ۲۰۲۰ انتظار داریم :

با کنار گذاشتن ور از مدیریت عملیات روزانه Bitcoin.com ، ما انتظار داریم که او همچنان در سال جدید تأمین بودجه اکوسیستم بیتکوین کش را ادامه دهد.

منبع: cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.