قیمت ریپل ( XRP ) پس از آنکه گروه شرط بندی وال استریت گفت “آن را پامپ کنید” ۸۶٪ افزایش یافت

0

در همین هنگام که اعضای یک گروه سرمایه گذاری مستقر در Reddit تمرکز خود را بر روی Dogecoin قرار دادند ، قیمت ریپل ۸۶٪ افزایش یافت.

best assets for 2022

قیمت XRP در ساعات اولیه معاملات ۳۰ ژانویه ۸۶٪ افزایش را تجربه کرد ، زیرا این ارز رمزپایه رتبه چهارمی از نظر حجم بازار در بورس های خارج از بازار مثل Satoshistreet و Wallstreetbets دستکاری شد.

اطلاعات حاصل از بازارهای Cointelegraph و TradingView نشان می دهد که XRP قبل از اینکه قیمت را به ۰.۴۱ دلار برساند ، از ۰.۲۸ دلار به بالاترین قیمت یعنی ۰.۵۱ دلار رسید.

نمودار 15 دقیقه ای XRP / USDT. منبع:TradingView
نمودار ۱۵ دقیقه ای XRP / USDT. منبع:TradingView

به نظر می رسد که کارهای هفته گذشته که r / Wallstreetbets GameStop ، AMC  و Dogecoin (DOGE) را پمپاژ می کردند ، به آخر هفته منتقل شدند زیرا Stellar (XLM) نیز پامپ قیمت خود را همزمان با XRP دید.

پس از افزایش بیش از ۸۰۰٪ ، قیمت DOGE در حال حاضر ۷۱٪ پایین تر از بالاترین رقم اخیر خود یعنی ۰.۰۷۸ $ در ۲۹ ژانویه است. داده های TheTIE همچنین نشان می دهد که افزایش قیمت XRP همزمان با جهش شدید حجم توییت است.

قیمت ریپل در مقابل حجم توییت. منبع :TheTIE
قیمت ریپل در مقابل حجم توییت. منبع :TheTIE

Stellar (XLM) همچنین مورد توجه r / Satoshistreetbets قرار گرفته است ، و در نتیجه در ۲۷ ژانویه با افزایش ۶۴ درصدی قیمت روبرو شد که قیمت  XLM  را قبل از اصلاح ارزش فعلی ۰.۱۸۸ دلار به ۰.۳۸ دلار می رساند.

مشکلات قانونی XRP ممکن است دمپر در رالی ایجاد کند

در چند ماه گذشته ، قیمت XRP به دلیل پرونده قضایی که توسط کمیسیون تبادل اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه ریپل تنظیم شده ، بسیار آسیب دیده است.  SEC  ادعا می کند که این شرکت در حال انجام پیشنهاد غیرقانونی اوراق بهادار است زیرا ریپل هنوز به طور دوره ای توکن های XRP را از خزانه داری خود می فروشد.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.