افزایش قیمت بیتکوین تا ۶۱،۸۰۰ دلار نشان می دهد که گاوهای BTC کنترل کامل دارند

0

در حالی که قیمت بیتکوین به بالاترین سطح تاریخی خود در بالای ۶۱،۸۰۰ دلار رسید ، آلتکوین هایی مانند Decentraland بیش از ۹۰٪ افزایش داشته.

صرافی ارزدیجیتال ایران بلاکچین

در ۱۳ مارس ، گاوها کنترل کامل بازار رمزنگاری ها را بدست گرفتند زیرا قیمت بیتکوین (BTC) به بالاترین قیمت در تاریخ ۶۱،۸۴۴ دلار رسید پس از آنکه افزایش زیاد قیمت باعث مقاومت نزدیک به ۵۸۰۰۰ دلار شد.

تحلیلگران هفته را به دنبال حرکتی بالاتر از سطح ۶۰،۰۰۰ دلار گذرانده بودند و معیارهای اجتماعی نشان داد که با افزایش تعدادی از شرکت ها و سرمایه گذاران موسسات برای خرید BTC ، احساسات صعودی بیتکوین همچنان افزایش می یابد.

بیتکوین اکنون خود را در ناحیه کشف قیمت می یابد ، زیرا داده های محدودی از دیدگاه تجزیه و تحلیل فنی برای تعیین ناحیه بعدی قیمت در دسترس است.

در گزارش اخیر فیلیپ سوئیفت ، بنیانگذار Decentrader ، که اکنون به دنبال افزایش ۱.۶۱۸ فیبر (۷۰،۰۰۰ دلار) به عنوان سطح بعدی سود است ، یک هدف قیمت احتمالی برجسته شد.

پذیرش رمزنگاری جریان اصلی ادامه دارد

شواهد ادغام رو به رشد بین بخش ارزهای رمزنگاری شده و صنعت اصلی را می توان در جدیدترین اخبار یافت که مبادله FTX در مرحله نهایی کردن معامله ای برای حمایت مالی از میامی هیت اتحادیه ملی بسکتبال و به دست آوردن حق نامگذاری در عرصه تیم ها است. که به احتمال زیاد به FTX arena تغییر نام می یابد.

پس از نهایی شدن ، این معامله اولین مشارکت عمده با یک لیگ ورزش آمریکایی برای یک پروژه یا سیستم عامل ارز رمزنگاری شده است.

انفجار محبوبیت توکن های غیر قابل مصرف همچنین به دنبال رکوردشکنی در این هفته حراج ۶۹.۳ میلیون دلاری Beeple ، توجه مطبوعات اصلی را به خود جلب کرده است. موفقیت در این اقدام باعث شده است تا تعداد فزاینده ای از هنرمندان مشهور شروع به کاوش در فضای NFT و فرصت هایی که ارائه می دهند ، کنند.

جرقه های شکست بیتکوین در آلتکوین ها تجمع می یابد

آلتکوین ها نیز روشن شدن زیرا بیتکوین به بالاترین حد خود در تاریخ جدید رسید. Decentraland (MANA) ، یک واقعیت مجازی و یک پروژه متمرکز بر بازی ، با ۸۹٪ سود به قیمت ۱.۱۹ دلار بهتر از این زمینه عمل کرد.

اکثر آلتکوین های کوچک شاهد سودهای دو رقمی و حتی سکه های بزرگتر مانند AAVE و Bitcoin Cash (BCH) به ترتیب ۱۰.۸۴٪ و ۱۴٪ بودند.

در حالی که گاوها تلاش می کنند در بالاترین سطح فعلی خود یعنی ۲۰۴۳ دلار ، اتر (ETH) نیز ۱۳٪ به ۱۹۳۳ دلار برسند.

سقف کلی بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر ۱.۸۴ تریلیون دلار است و نرخ تسلط بیتکوین ۶۲.۱٪ است

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.