قیمت Chainlink به رکوردهای جدیدی رسید، اما آیا LINK میتواند ۱۵۰٪ دیگر صعود کند؟

0

LINK در حالت کشف قیمت های جدید است اما یک نمودار نشان می دهد امکان دارد که این کوین مجدادا در حدود ۱۵۴ درصد افزایش یابد. به معنای واقعی کلمه می توان شنید که هودلرهای بیتکوین (BTC) از پشت بام ها، بزرگترین نهنگ های جهان که این هفته به طور عمومی وارد بازار شده اند، را تشویق می کنند.
اما هنگامی که بیتکوین به سمت ۵۰ هزار دلار می رود، هودلرهای آلتکوین با وحشت به دنبال این بودند که سهام آنها نسبت به BTC کاهش می یابد.

با این حال ، پامپ Elon احتمالاً یک فرصت خرید گسترده برای بسیاری از آلتکوین ها در نمودارهای جفت شده BTC ایجاد کرده است. به خصوص یک کوین جذاب، که منظور ما LINK است.
به نظر می رسد همین دیروز بود که سرمایه زئوس در LINK ، از ۱۰ دلار به ۲۰ دلار رسید ، اما این در آگوست ۲۰۲۰ بود ، زمانی که بیتکوین با قیمت پایین ۱۰ هزار دلار معامله می شد.

در چند هفته گذشته، علیرغم فشار LINK به بالاترین قیمت جدید، Twitterverse به شوخی LINK را، برای چیزی که بنظر می رسد برای همیشه حدود ۲۵ دلارباقی بماند، یک ارز پایدار خوانده است .
حتی اخیراً توسط DOGE در رتبه بندی بازارها مورد توجه قرار گرفت. در حال حاضر برای ” سرمایه گذاران ” LINK که مورد ضرب و شتم یک meme قرار گرفته ، دید خوبی نیست.

best assets for 2022

مسیر حرکت بازار دوست شماست (Chainlink)

نمودار LINK / USD 1 ساعته. منبع:  TradingView
نمودار LINK / USD 1 ساعته. منبع: TradingView

با بررسی نمودار ۱ ساعته برای LINK ، خواهید دید که روند صعودی LINK (Chainlink) را که از ابتدای ۲۰۲۱ برگزار شده است ، ادامه دار خواهد بود.
در حال حاضر، مقاومت در اواسط کانال در نمودار LINK / USD در حدود ۲۹ دلار با هدف صعودی در حدود ۳۴ دلار قرار دارد.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.