شیبا اینو قاتل دوج پایبند اتریوم هست وقتی ماسک دوج را بالا میبرد

0

رمز شیبا اینو Cryptoverse را در اختیار گرفته است و خود را قاتل دوج کوین (DOGE) می نامد و بسیاری را به ایجاد هشدار دعوت می کند. در همین حال ، ۵۰ درصد از کل عرضه SHIB به کیف پول بنیانگذار اتریوم ویتالیک بوترین
واریز می شود ، در حالی که هزینه های اتریوم ETH دوباره سر به فلک می کشد و Doge افزایش دیگری از ایلان ماسک دریافت کرد.

دوج هم در Cryptoverse و هم در خارج از آن به پدیده ای گسترده تبدیل شده است ، به طوری که تعجب آور نیست که شاهد پروژه هایی هستیم که می خواهند از شکل و شمایل آن استفاده کنند.

ایلان ماسک بار دیگر به توییتر رفت تا شعله های آتش را شعله ور کند و از او پرسید که آیا تسلا باید سکه را بپذیرد? با ۷۷٪ از آرا نزدیک به ۱.۲۴ میلیون رأی مثبت آورد.

DOGE در مدت نیم ساعت حدود ۱۴٪ جهش کرد و اکنون با قیمت ۰.۵۰ دلار معامله می شود. قیمت در یک

روز بدون تغییر است و در هفته ۱۹ درصد افزایش می یابد.

با این حال ، یک سکه “سگ” دیجیتال ، که در آگوست سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد ، امروز بحث شهر است. SHIB نامیده می شود و به نژاد سگ Shiba Inu اشاره می کند ، که چنان محکم به دوج متصل شده است که اولین انجمن آن است.

شاید هیچ چیز زیادی برای صحبت در مورد SHIB وجود نداشته باشد که قیمت آن در ماه گذشته افزایش نیافته باشد ، گمانه زنی ها این است که علاوه بر اینکه در صرافی های اصلی Binance ، OKEx و Huobi قرار دارد ، مورد توجه سرمایه گذاران چینی قرار گرفت.

اطلاعیه Binance در تاریخ ۱۰ مه آن را به عنوان “آزمایشی در ساخت جامعه غیرمتمرکز و سکه الگوی رفتاری دیگری مشابه Dogecoin و اولین توکن ذکر شده و به عنوان مشوقی برای استفاده از ShibaSwap ، صرافی غیرمتمرکز استفاده کرد.” این همچنین می افزاید که سه کیف پول ۶۰.۵٪ از کل سکه را در اختیار شما قرار می دهد.

Binance کلیه برداشت ها را در همان روز به حالت تعلیق درآورد ، برخی اظهار داشتند که این امر ناشی از ترافیک معاملات SHIB بوده است.

مدیر عامل (Changpeng Zhao (CZ همچنین گفت که “تعداد زیادی از کاربران” خواستار SHIB هستند.

توکن SHIB به کاربران اجازه می دهد تا میلیاردها یا حتی تریلیون از آنها را در اختیار داشته باشند. “

وب سایت Shiba Token به همه این موارد اضافه می کند که SHIB با نام مستعار “DOGECOIN KILLER” شناخته می شود ، و این تنها یک توکن ERC-20 است که “می تواند زیر یک پنی خوب باقی بماند و در مدت زمان کمی از Dogecoin بیشتر شود.”

آنها گفتند که ۵۰٪ از کل تأمین ها در Uniswap قفل شده و کلیدها دور انداخته شده اند ، در حالی که ۵۰٪ باقیمانده به دست ویتالیک بوترین سوزانده شد و اولین پروژه ای بود که این راه را دنبال کرد ، بنابراین همه مجبورند در بازار آزاد خرید کنند. ، اطمینان از توزیع عادلانه و کامل در جایی که توسعه دهندگان نماد تیمی ندارند و می توانند بر روی جامعه ریخته شوند.

“woofpaper” توضیح می دهد که بنیانگذار موسوم به Ryoshi که ادعا می کند از صرافی متمرکز بیزار است – Ethereum را به عنوان یک شبکه “امن و کاملاً تثبیت شده” انتخاب می کند که امکان تمرکززدایی و رشد را فراهم می کند ، در حالی که نیمی از کل عرضه به شرکت Ethereum ارسال می شود کیف پول بنیانگذار
هیچ عظمت و بزرگی بدون نقطه آسیب پذیر وجود ندارد و تا زمانی که VB ما را فرش نکند ، SHIBA رشد می کند و زنده می ماند.”

بنابراین تیم سکه هایی را که وی درخواست نکرده است ، به بوترین داد ، همانطور که دوست دارد ، اما اگر او تصمیم به فروش آنها بگیرد ، این حرکت می تواند قیمت را کاهش دهد.

به ازای هر CoinGecko ، قیمت سکه در روز ۱۲۰ درصد ، در هفته ۱،۹۴۴٪ و در یک ماه ۳۹،۲۰۵٪ افزایش یافته و هم اکنون با ۰.۰۰۰۰۳۲۴۹ دلار معامله می شود. حداکثر عرضه رمز ۱ کوادریلیون است ، در حالی که عرضه در گردش و سرمایه بازار تحت یک علامت سوال باقی مانده است.
طبق CoinMarketCap ، ارزش بازار آن ۱۱.۹۵ میلیارد دلار است و با این معیار در رتبه ۱۸ قرار دارد.

کسانی که پشت SHIB بودند ، LEASH را نیز راه اندازی کردند ، هدف آن “اهلی کردن دوج بود به گونه ای که هر روز قیمت LEASH به ۱۰۰۰/۱ قیمت DOGE کاهش می یابد.
” وب سایت افزود ، رمز جدیدی به نام BONE Dogecoin Killer با اعلام جزئیات همراه با ShibaSwap اعلام شده است که اکنون آزاد شده است و مجدداً مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

آنها همچنین ادعا می کنند که درصدی از خریدها با استفاده از آمازون لبخند به یک انجمن غیرانتفاعی نجات Shiba Inu تعلق می گیرد.

منبع : cryptonews

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.