اتریوم وارد دوره ۳۰۰۰ دلاری میشود

0 1,050

رمز اصلی محبوب ترین پلتفرم قرارداد هوشمند ، اتریوم Ethereum (ETH) ، برای اولین بار در تاریخ خود ، سطح ۳۰۰۰ دلار را پشت سر گذاشت.

در ساعت ۰۳:۲۰ UTC اتریوم با قیمت ۳،۰۳۸ دلار معامله شد.

ETH دومین عملکرد بهتر میان ۱۰ مجموعه بزرگ رمزنگاری شده با ارزش بازار امروز است ، تنها پس از unispall (UNI) که ۱۱ درصد رشد دارد و بیش از ۴۴ دلار معامله می شود.

در همین حال ، محبوب ترین ارز رمزنگاری شده بیتکوین (BTC) در روز ۱٪ و در هفته ۱۹٪ افزایش یافت و به ۵۸۱۰۵ دلار رسید.

ادوارد مویا ، تحلیلگر ارشد بازار در Oanda Corp. ، به نقل از بلومبرگ ، در یادداشتی روز جمعه نوشت: “Ethereum در حال افزایش است و به نظر می رسد چیز زیادی در راه آن نیست.” این گزارش می افزاید ، همچنین ، ریچ راس ، استراتژیست Evercore ISI سه هزار و نهصد دلار برای این رمز تعیین کرده است.

هفته گذشته ، مشاوران Fundstrat هدف ۱۰،۵۰۰ دلار خود را برای ETH مجدد اعلام کردند.

آنها گفتند : “محدودیت بازار Ethereum طی هفته های اخیر به ۳۰٪ از بیتکوین افزایش یافته است. در آخرین چرخه بازار ، Ethereum این سطح را شکست و به ۸۰٪ از ارزش Bitcoins رسید ,ما دقیقاً این را پیش بینی نمی کنیم اما این یک قاب مفید از مرجع است “

به گفته Fundstrat ، وقتی سرمایه گذاران جدید به رمزنگاری می آیند اولین دارایی که به طور کلی در مورد آن می شنوند و می خرند ، بیتکوین است قبل از اینکه در مورد دارایی های دیگر اطلاعات کسب کنند و در کل فضای مختلف را تخصیص دهند.

این شرکت گفت: “ما فکر می کنیم همان منحنی یادگیری در حال حاضر با سرمایه گذاران سازمانی در حال تغییر است که روایت رمزنگاری از Bitcoin به Ethereum و بخش های دیگر مانند برنامه های DeFi و Web 3 تغییر می کند.”

منبع : cryptonews

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.