Populous ( پپولوس ) به اختصار PPT

0 123

رمز ارز PPT استفاده از بلاکچین برای به روزرسانی و تأمین فاکتور مالی را فراهم میکند.

Populous ( پپولوس ) به اختصار رمز ارز PPT یک بستر تأمین فاکتور مبتنی بر بلاچین است. این شرکت قصد دارد افراد و شرکتهایی را که مایل به فروش فاکتورهای خود با قیمت پایین تر برای پرداخت فوری نقدی با سرمایه گذارانی هستند که فاکتورهای تخفیف دار را برای سود خریداری می کنند ، متصل کند.

در این بستر ، خریداران فاکتور به طور مؤثر با یکدیگر رقابت می کنند و این اطمینان را می دهد که فروشنده همیشه بالاترین پیشنهاد را برای فاکتورهای خود دریافت کند.این سیستم تأمین فاکتور بر روی بلاکچین اتریوم را اجرا می کند.توکن های PPT در نظر گرفته شده است که در این سیستم عامل برای خرید فاکتور استفاده می شود.

فاکتور مالی چیست و کاربرد آن در رمز ارز PPT

فاکتور مالی نوعی بودجه است که بلافاصله قفل پول نقد بسته شده در فاکتورهای فروش را باز می کند. صاحبان مشاغل به خریداران فاکتور اجازه می دهند فاکتورها را با نرخ تخفیفی خریداری کنند تا سریعتر قفل پول نقد خود را باز کنند. پس از پرداخت فاکتور توسط بدهکار فاکتور ، خریدار فاکتور مبلغی را که قبلا توافق شده است ، دریافت می کند.

شاید مشاغل شما با چرخه های طولانی پرداخت با مشتریان روبرو باشد یا شاید تجارت شما خیلی سریع در حال رشد است و شما باید سریعتر از اینکه مشتریان برای ادامه روند به شما پول می دهند پول نقد جمع کنید. اگر این چیزی است که کسب و کار شما تجربه می کند ، تأمین مالی فاکتور به دلیل انعطاف پذیری و توانایی سریع باز کردن پول نقد ، می تواند بهترین راه حل برای بودجه شما باشد.

سایت رسمی PPL جهت اطلاعات بیشتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.