رمز ارز تزوس Tezos یا به اختصار XTZ چیست ؟

کانال سیگنال رایگان تلگرام فیوچرز ارزدیجیتال و فارکس

رمزنگاری خود اصلاح گر تزوس به اختصار XTZ


Tezos ( تزوس ) به اختصار XTZ یک پلتفرم بلاکچینی است که از قرارداد هوشمند و دپ ها پشتیبانی می کند ، بر اساس ایده مشترک المنافع دیجیتال ، که در آن دولت به صورت کارآمد و پایدار دموکراتیک سازی می شود تا از سناریوهای پر هزینه استفاده نکنید.
در سال ۲۰۱۷ ، IZE Tezos مبلغ ۲۳۲ میلیون دلار بیتکوین و اتریوم جمع آوری کرد و آن را به یکی از بزرگترین ICO های صنعت تبدیل کرد. بنیاد تزوس مستقر در سوئیس تلاش های پیشگویی در حمایت از تصویب گسترده تر این پروتکل را انجام می دهد.
در داخل شبکه ، XTZ توکن ای است که برای کلیه عملیات ها استفاده می شود. با درج ویژگیهایی مانند Liquid Proof-of-Stake و حاکمیت زنجیره ای ، توان عملیاتی برای سطح بالاتری از عدم تمرکز معامله می شود.
Tezos با پشتیبانی کامل از قراردادهای کامل تورینگ به Liquid اثبات سهام (LPoS) تکیه دارد. در شبکه Tezos از تولید بلوک به عنوان پخت استفاده می شود در حالی که اعتبارگرها به عنوان نانوایان شناخته می شوند.

به گفته خود مدیران رمز ارز تزوس :

Tezos یک پلتفرم منبع باز است که موانع کلیدی پیش روی پذیرش بلاک چین برای دارایی ها و برنامه های کاربردی را پشتیبانی می کند که توسط جامعه جهانی اعتبارسنجان ، محققان و سازندگان پشتیبانی می شود. با طراحی ، Tezos قابلیت ارتقاء طولانی مدت ، مشارکت آشکار ، همکاری و ایمنی قرارداد هوشمند را در بر می گیرد.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید وارد سایت اصلی شوید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.