کلی لوفلر مدیرعامل پیشین بکت ، سناتور ایالات متحده برای جورجیا

0 65

کلی لوفلر معروف به بنیانگذاری مبادلات آتی بیتکوین ، و تبدیل شدن به یک سناتور پرطرفدار در ایالات متحده است

کلی لوفلر

سن : ۴۹ سال

محل تولد : بلومینگتون ، ایالات متحده

محل زندگی : آتلانتا ، ایالات متحده

رده : قانون و سیاست

دانشگاه : ایلینویز در Urbana-Champaign ، دانشگاه DePaul

کلی لوفلر ادامه داد: ‘مسیر توسعه بازارهای جدید به ندرت خطی است: پیشرفت تمایل به تعدیل بین نوآوری ، برکناری ، اختراع و سرانجام پذیرش دارد. هر مرحله ، خواه بخشی از کشف و یا آسیب ، در نهایت محصول را تقویت می کند. ‘

زندگینامه :

کلی لوفلر پس از ۱۵ سال فعالیت در Intercontinental Exchange ، یک اپراتور مبادلات بزرگ و تنظیم شده مانند بورس اوراق بهادار نیویورک ، مدیرعامل Bakkt شد و وارد صنعت رمزنگاری شد. او نظارت بر تأخیر افتتاح Bakkt را بر عهده داشت ، که اگرچه در ابتدا نتایج زیربنایی را نشان می داد ، اثربخش و به همین دلیل برای بازار کریپتو بسیار مهم بود. او تا پایان سال ۲۰۱۹ ، اولین زن جمهوریخواه بود که نماینده ایالت جورجیا در کنگره ایالات متحده آمریکا شد، جایی که انتظار می رود از مقررات دوستانه رمزنگاری حمایت شود.

سال ۲۰۱۹ کلی لوفلر:

بککت

در اوایل سال ، جف اسپرسر ، مدیر عامل ICE اعلام کرد که پلتفرم جدید تبادل دارایی دیجیتال این شرکت در سال ۲۰۱۹ راه اندازی می شود. از زمان اعلام آن ، Bakkt  توجه صنعت رمزنگاری را به خود جلب کرده است ، زیرا این نشان دهنده یک تلاش جدی توسط بزرگترین ارز جهانی است. به این ترتیب سرمایه گذاران نهادی وارد کلاس دارایی های رمزنگاری شده در حال رشد میشوند.

در ماه سپتامبر ، این شرکت پلتفرم معاملات آتی بیتکوین مورد انتظار خود را راه اندازی کرد. با این که رونمایی اولیه با توجه به ساعات کاری کم ، از حجم نسبتاً کم برخوردار بود ، بکت محصولات دیگری را در ماه های بعد از جمله تجارت گزینه های کاملاً تنظیم شده بیتکوین ، معاملات آتی با تسویه حساب و مشارکت با Starbucks اعلام کرد. در ماه دسامبر ، در كنار انتشار دو محصول عمده تجارت ، بكت ، كلی لوفلر توسط برایان كمپ ، فرماندار جورجیا به كرسی در مجلس سنا منصوب شد.

آنچه برای سال ۲۰۲۰ از کلی لوفلر انتظار داریم :

در حالی که لوفلر دیگر در راس بکت نیست ، این شرکت با قول یک برنامه تلفن همراه که با همکاری Starbucks در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است ، از حرکت خود بهره می برد.سناتور جدید منصوب شده برای سیاست های سودمند برای جامعه رمزنگاری مبارزه خواهد کرد. دفتر سیاسی جدید وی او را به عنوان یكی از حامیان بلندپایه كریپتو در دولت آمریكا قرار می دهد. امسال مشخص خواهد شد که سناتور جدید چقدر می خواهد این پیشگویی را عملی کند.

منبع : باینانس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.