بنیان گذار اتریوم ویتالیک بوترین

0 27

ویتالیک بوترین معروف به ایجاد اتریوم است

ویتالیک بوترین

سن : ۲۶ سال

محل تولد : کلومنا ، روسیه

رده : بنیانگذاران فناوری ، توسعه دهندگان

دانشگاه : واترلو

‘من از  DAO ها انتقاد می کنم زیرا آنها را دوست دارم. الگوریتم های زنجیره ای برای رأی دادن آزاد هستند … پلوتوکراسی قلب من را به درد میاورد. ‘

همچنان بخوانید

زندگینامه:

ویتالیک ، نویسنده و برنامه نویس روسی-کانادایی ، از سال ۲۰۱۱ درگیر در جامعه بیتکوین است ، و مقالاتی را با هم بنیانگذاری کرد و نوشتن مجله بیت کوین را در دست داشت. وی در درجه اول به عنوان مخترع اتریوم شناخته می شود ، یک شبکه جهانی بلاکچین که برای اجرای قراردادهای هوشمند و برنامه های غیر متمرکز طراحی شده است و در حال حاضر دومین پلتفرم رمزنگاری شده با ارزش و شناخته شده جهان در پشت بیتکوین است. در حال حاضر ، ویتالیک بوترین به تحقیق در مورد راه حل های مقیاس پذیری برای اتریوم متمرکز شده است که این امکان را برای تبدیل شدن به یک سیستم عامل محاسبات و حل و فصل در همه جا فراهم می کند.

ویتالیک بوترین ۲۰۱۹:

در سال گذشته ، بوترین به تحقیق و ارائه راه حل های حفظ حریم خصوصی و مقیاس پذیری برای اتریوم متمرکز شد ، زیرا شبکه بلاکچین تلاش می کند تا ۱۵ معامله متوسط ​​در هر ثانیه را انجام دهد. در حالی که پیش بینی می شود مرحله مورد انتظار اتریوم ملقب به اتریوم ورژن ۲.۰) در سال ۲۰۲۱ یا حتی بعد از آن) رخ دهد ، بوترین برای پیشنهاد یک راه حل کوتاه مدت با ادغام با بیتکوین کش (BCH) از بسیاری از انجمن های بلاکچینی خارج شد. رمزارز به سختی از بیتکوین اصلی استفاده می کند که توانائی داده های فراوان را در مقایسه با اتریوم فراهم می کند.

در ماه مارس ، وی اظهار داشت كه برای توسعه صنعت رمزنگاری و ایجاد تأثیرات اجتماعی مهمی ، باید از فلسفه های دقیق فردگرایانه موجود  خارج شود تا بیشتر به واقعیت های جامعه برابری برسد. در ماه اکتبر ، بوترین نظرسنجی ای در توئیتر انجام داد و از جامعه خواسته بود که اتریوم  برای حمایت از بازگشت فعالیت زنجیره ای برای خنثی کردن یک هک بزرگ چقدر باید در معرض خطر باشد ،که با ۶۱٪ انتخاب گزینه ‘مداخله هرگز خوب نیست’. در ماه دسامبر ، بوترین روشی را برای اجرای انتقال زود هنگام از اتریوم ۱.۰ به اتریوم ۲.۰ ، پیشنهاد کرد و این انتقال را برای حدود ۶۱۱ روز به تعویق انداخت.

آنچه برای سال ۲۰۲۰ از ویتالیک بوترین انتظار داریم:

سال ۲۰۲۰ یک سال مهم برای توسعه اتریوم خواهد بود ، زیرا محققان و توسعه دهندگان عجله می کنند تا شبکه را برای انتقال طولانی مدت به یک شبکه محاسباتی غیرمتمرکز تر و مقیاس پذیر تر و کم انرژی تر آماده کنند. در واقعیت ، اتریوم ۲.۰ چشم انداز اصلی برای اتریوم است: اجماع ضد سهام ، اجتناب از دولت ، توان بالای معاملات و غیره. اتریوم در حال حاضر تمام ذهن و سهم بازار از توسعه دهندگان قراردادهای هوشمند را دارد ، اما به عنوان مدعیان این عرصه وارد فضای توسعه DApp می شوند. اگر شبکه نتواند در یک بازه زمانی مناسب منطبق شود ، اتریوم می تواند مهاجرت استعدادها را مشاهده کند. با این حال ، بوترین و تعدادی از محققان متعهد شده اند چالش های مهندسی ترسناک یک شبکه محاسباتی باز و مجاز را که بتواند با موسسات مستقل رقابت کند ، حل کنند.

منبع : BINANCE

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.