پس از اینکه گاوها قیمت بیتکوین را بالای ۵۰k دلار رسانند ، آلتکوین ها به بالاترین سطح خود رسیدند

0

یک فشار کوتاه سریع قیمت بیتکوین را بالای ۵۴۰۰۰ دلار منجنیق کرد و تعداد انگشت شماری از آلتکوین ها به بالاترین رکوردهای همیشگی رسیدند.

best assets for 2022

سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده در ۲۶ آوریل نفس راحتی کشیدند زیرا برگشت شدید قیمت بیتکوین (BTC) با بهبودی در بازار همراه بود که اکثریت آلتکوین ها به رنگ سبز در آورد. احتمالاً با ارزیابی صعودی تحلیلگران JPMorgan و اعلام PayPal مبنی بر تقاضای خرید ارزهای رمزپایه از انتظارات ، به این شکست کمک کرده است.

داده های بازارهای Cointelegraph و TradingView نشان می دهد که پس از بازگشت به پایین $ ۴۷،۰۰۰ در عصر یکشنبه ، بیتکوین در ساعات اولیه معاملات روز دوشنبه به بالای سطح پشتیبانی $ ۵۰،۰۰۰ بازگشت و تا اواسط روز به بالاتر از $ ۵۳،۵۰۰ رسید در حالی که Ether (ETH) به ۲۵۰۰$ بازگشت.

عقب نشینی بازار هفته گذشته باعث شد سرعت در روند رایج سازی ارزهای رمزپایه کم شود زیرا داستان هایی مانند NFL پیش نویس آینده نگر Trevor Lawrence با امضای یک قرارداد تأیید با پلت فرم ردیابی نمونه کارها رمزنگاری Blockfolio و هتل ها در نیجریه اعلام کردند که قصد دارند بیتکوین را به عنوان پرداخت روزانه بپذیرند.

تجزیه و تحلیل زنجیره ای حرکت صعودی در حال رشد BTC را دنبال می کند

داده های Glassnode نشان می دهد که در هفته گذشته که شبکه همچنان از شلوغی ممپلو به دلیل کاهش و افت هش ریت رخ داده است ، در حال بهبود است ، حجم انتقال بر روی شبکه و میانگین هزینه های معامله برای شبکه بیتکوین در اواخر هفته گذشته به بالاترین حد خود رسیده است.

تجزیه و تحلیل باندهای Output ، که جزئیات مدت زمان نشستن BTC در کیف پول را نشان می دهد ، نشان می دهد که دارنده های رمز جدیدتر توسط افت قیمت اخیر متزلزل شده اند در حالی که کیف پول هایی که بیش از ۱ ماه از نگهداری آنها گذشته است ، شاهد کاهش فعالیت معاملات بوده اند.

این داده ها همچنین نشان می دهد کیف پول هایی که بیش از ۶ ماه از نگهداری آنها گذشته است ، از زمان بازگشت بازار در ماه فوریه ، افزایش چشمگیری در هزینه ها مشاهده نکرده اند.

صعود بیشتر را می توان در هنگام مشاهده تجمع ماینر یافت ، که طبق گفته Glassnode ، در بالاترین سطح از اواسط سال ۲۰۱۸ است.

به طور کلی ، تجزیه و تحلیل نشان می دهد که این دستان جدیدتری در بازار هستند که با اصلاح هفته گذشته متزلزل شدند ، در حالی که معامله گران رمزنگاری باتجربه تر از جمع آوری BTC از کسانی که نگران افت بیشتر قیمت هستند ، خوشحال بودند.

با پیدا شدن جایگاه بیتکوین ، آلت کوین افزایش می یابد

مبارزات بیتکوین در هفته گذشته باعث شده تا altcoins قدم به جلو بگذارد و با تعدادی سکه به بالاترین حد جدید و حجم معاملات در صرافی های غیرمتمرکز در روند صعودی ، سهم بازار را بدست آورد.

سکوی وام DeFi مبتنی بر Ethereum (COMP) با افزایش ۱۷ درصدی یک شبه به رکورد جدید ۶۷۱ دلار رسید در حالی که محلول لایه ۲ Polygon (MATIC) با ۶۸٪ افزایش به بالاترین قیمت جدید در $ ۰.۵۷۶ رسید.

سرم مبادله غیرمتمرکز مستقر در Solana (SRM) به لطف افزایش فعالیت در شبکه بلاکچین Solana (SOL) ، قیمت توکن بومی خود را در بالاترین قیمت در ۱۱.۴۷ دلار دید.

قیمت سولانا در هفته گذشته بیش از ۱۲۰٪ افزایش یافت و در ۲۵ آوریل با ادامه توسعه اکوسیستم و راه اندازی پروژه های جدید بر روی این رقیب لایه ۱ Ethereum ، به بالاترین قیمت ۴۸.۴۶ دلار رسید.

سقف کلی بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر ۲.۰۰۴ تریلیون دلار است و نرخ تسلط بیتکوین ۵۰.۳٪ است.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.