روند صعودی بیتکوین هنوز یک چهارم مسیر را هم طی نکرده است!

0 1,070

قیمت بیتکوین همچنان با مقاومت بالاتر از ۶۰،۰۰۰ دلار دست و پنجه نرم می کند ، اما داده ها نشان می دهد که برای یک حرکت بسیار بزرگتر ، سوخت گیری می کند. در حقیقت ، همین داده ها می توانند نشان دهند اجرای گاو نر در حال حاضر فقط یک چهارم یا کمتر راه را رفته.

همچنین این احتمال وجود دارد که گاو نرمافزار رمزنگاری شده شروع به کار کند و اهداف بالقوه هر سکه به ۴۰۰۰۰۰ دلار برساند.

بیتکوین در حال ساخت نقطه مقاومت حدود ۵۰،۰۰۰ تا ۶۰،۰۰۰ $

با توجه به نصف شدن های منظم برنامه ریزی شده ,بیتکوین دوباره به حالت گاو نر بازگشت. طی یک سال ارز رمزنگاری شده از هر ۴۰۰۰ دلار به بیش از ۶۰،۰۰۰ دلار رسید. اما هنگامی که به بالاترین سطح رسید ، ارز رمزپایه پیشرو با محدودیت بازار اکنون چندین هفته را زیر سطح مقاومت فعلی سپری کرده است.

در عین حال ، اقدام قیمت نتوانسته است بیتکوین را به سطح حمایت کمتر از ۵۰،۰۰۰ دلار بازگرداند ، و روند گاو نر را با درایت حفظ کند و اهداف را بسیار بالاتر نگه دارد.

و گرچه هنوز به دلیل گرم شدن بیش از حد فنی ، تصحیح قابل ملاحظه ای وجود ندارد ، اما فشار خرید مداوم از موسسات در حالی که میزان عرضه BTC کاهش می یابد ، حاکی از آرامش قبل از طوفان است.

Puell Multiple از این تئوری حمایت می کند که اوج های جدید در آستانه رسیدن هستند ، این نشان می دهد که بازار گاو فعلی فقط یک چهارم است.

طبق Puell Multiple ، فضای زیادی برای صعود وجود دارد قبل از اینکه قله این چرخه باشد. مورد اصلاحات در این راه چیزی نمی گوید ، اما پیش بینی می کند که تجمع فعلی هنوز تمام نشده است. اما دقیقاً چقدر از جریان فاصله داریم؟

توییت فوق نشان می دهد که بیتکوین از طریق بازار گاو فعلی خود تقریباً بین ۱۵ تا ۲۵ درصد است و با دامنه ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار مطابقت دارد. این منطقه در نهایت پشتیبانی طولانی مدت کافی برای دستیابی به سقوط آزاد بازار خرس ارز رمزنگاری شده ایجاد کرد و سطح مقاومت فعلی می تواند روزی به عنوان پشتیبانی بازار خرس عمل کند.

پیش بینی می شود با ۲۵ درصد از طریق بیتکوین ، حدود ۲۴۰،۰۰۰ دلار به اوج خود برسد. با این وجود با نرخ ۱۵ درصد ، ارز رمزنگاری شده می تواند به ۴۰۰۰۰۰ دلار برای هر سکه تمام تحلیلگران برسد. پیروی از مسیر دقیق آخرین چرخه ، قله را در حدود ۳۲۵،۰۰۰ دلار قرار می دهد.

حتی اگر رمز ارز برتر با سقف بازار نتواند این انتظارات عالی را برآورده کند و در عوض تقریباً ۵۰٪ از راه را رفته ، با این وجود حداقل ۶۰،۰۰۰ دلار دیگر در بالای آن قرار دارد که حداقل به شش رقمی شدن BTC منجر می شود.

منبع : bitcoinist

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.