گاوهای بیتکوین پس از شکستن مقاومت کلیدی بیتکوین در ۶۰،۰۰۰ دلار متزلزل می شوند

0

قیمت بیتکوین در بالاترین سطح جدید قرار می گیرد ، زیرا معامله گران BTC را به بالای ۵۷،۰۰۰ دلار می رسانند و موسسات قرار گرفته در معرض ارز رمزنگاری شده را افزایش می دهند.

صرافی ارزدیجیتال ایران بلاکچین

در آخرین ساعت ، قیمت بیتکوین (BTC) به ۵۷،۱۰۰ دلار رسید ، سطحی که از ۲۰ فوریه که قیمت BTC با بالاترین رقم ۵۸۵۳۵۲ دلار روبرو شد . شکست صعودی نشان می دهد که احساسات سرمایه گذاران به نفع گاوها تغییر کرده و احتمال تلاش BTC در سطح ۶۰،۰۰۰ دلار را افزایش می دهد.

داده های بازارهای Cointelegraph و TradingView نشان می دهد که بیتکوین در ساعات اولیه صبح با کمترین قیمت ۵۲۹۹۸ دلار روبرو شد و ۶.۵٪ بالاتر از سطح ۵۷،۰۰۰ دلار افزایش یافت.

قبل از حرکت صعودی امروز اخباری مبنی بر اینکه گروه ارز دیجیتال قصد دارد تا ۲۵۰ میلیون دلار سهام Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) خریداری کند ، پیش از این بود. خرید با توجه به اینکه در ۸ مارس سهام GBTC با تخفیف ۱۵ درصدی به قیمت بیتکوین در بورس های اصلی معامله شد ، زمان جالبی انجام شد.

در حالی که سرمایه گذاران نهادی ممکن است بتوانند برای حرکت فعلی اعتبار بگیرند ، علاقه کلی به بیتکوین نیز در حال رشد است. داده های اخیر نشان می دهد که ۱۰ هزار دستگاه خودپرداز بیتکوین از اول مارس سال ۲۰۲۰ در ایالات متحده نصب شده است که ۵۷.۵ درصد از تعداد دستگاه های خودپرداز مجهز به BTC را در سال گذشته نشان می دهد.

بیتکوین نگرانی های اقتصادی که روی سهام سنگین است را نادیده می گیرد

در دو هفته گذشته ، بازارهای سهام با کاهش سهام فناوری و نگرانی از افزایش عملکرد خزانه داری کاهش یافته اند. بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کردند که تقویت دلار و افزایش عملکرد خزانه داری بر قیمت بیتکوین تأثیر منفی خواهد گذاشت.

به گفته چاد استینگلاس ، رئیس تجارت در CrossTower ، “جریان اساسی در BTC هنوز هم فوق العاده خوب است” ، زیرا به نظر می رسد بازیکنان عمده مالی درگیر هستند که روزانه با BTC درگیر می شوند.

استینگلاس گفت که اضافه شدن اخیر اتر (ETH) به ترازنامه شرکت نرم افزاری چینی Meitu از دیگر پیشرفت های مثبت است زیرا برجستگی روزافزون ارزهای رمزپایه در امور مالی سنتی را نشان می دهد.

Steinglass توضیح داد که اصلاح BTC طی دو هفته گذشته نتیجه “فروش گسترده سهام فناوری” بود که GBTC را به شدت تحت تأثیر قرار داد زیرا “تخفیف برای NAV که GBTC معامله کرد در ۵ مارس به ۱۵٪ رسید” بازرگانان اروپایی در نزدیکی بازارهای سهام اروپا “از ترس” دویدند.

استینگلس گفت :

من معتقدم که این باعث کاهش قیمت BTC شد ، زیرا معامله گران ماجراجو برای خرید آرام GBTC هنگام فروش بورس یا معاملات آتی وارد عمل شدند. این واقعیت که قیمت های نقطه ای BTC قادر به آب پاشیدن در این مسیر بودند ، چیزی بود که کاملاً صعودی به نظر می رسید.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.