بیتکوین به زیر ۵۸K دلار سقوط کرد از وقتی بلومبرگ قیمت ۸۰K دلار را پیشبینی کرد

0 1,088

پیش بینی نسبتاً متوسط قیمت بیتکوین ارائه می شود و به altcoins فرصتی برای عملکرد بهتر می دهد

بیتکوین (BTC) معاملات خود را معکوس کرد و در ۶ آوریل ۱.۵٪ از دست داد زیرا گاوها ناامید شدند و هیچ نشانه ای از حمله به بالاترین حد خود نداشتند

بیتکوین “به احتمال زیاد” مقاومت ۶۰،۰۰۰ دلاری را رد می کند

Cointelegraph Markets Pro و TradingView پس از تلاش ناموفق دیگر برای مقابله با مقاومت ۶۰،۰۰۰ دلاری ، در طی روز سه شنبه پایین ترین سطح ۵۷،۳۴۰ دلار را نشان دادند.

با وجود اینکه هزاران دلار از بالاترین قیمتهای ۶۱،۷۰۰ دلاری فاصله داشت ، BTC / USD نتوانسته است فروشندگان را برای همیشه دور کند. هنگام پایین آمدن ، آخرین باند مقاومت در جای خود باقی مانده است.

این کندی در بازار گاو نر ۲۰۲۰-۲۰۲۱ برخی را نگران کرده است ، اما تحلیل گران حرفه ای در ارزیابی خوش بینانه از بزرگترین ارز رمزپایه ثابت قدم هستند.

از جمله این موارد ، Bloomberg Intelligence است که در روز سه شنبه پیش بینی کرد سه ماهه دوم احتمال بیشتری برای افزایش ۸۰۰۰۰ دلار نسبت به سرمایه تسویه حساب به ۴۰۰۰۰ دلار داشته باشد.

در گزارش جدید آمده است: “تصویب رمزنگاری معیار به عنوان یک دارایی ذخیره جهانی ، همانطور که می بینیم ، از آستانه جریان اصلی عبور کرده و روند بازار در حال افزایش است. این سناریو نقطه کانونی تحلیل ۲۰۲۱ ما را به سمت شاخص های فنی تر سوق داده است. از طیف گسترده ای از معیارهای اساسی و زنجیره ای در چند سال گذشته. “

“یک سناریو Q2 احتمالاً شکستن مقاومت ۶۰،۰۰۰ دلاری و رسیدن به ۸۰،۰۰۰ دلار است. از نظر ما پشتیبانی پشتیبان ۴۰،۰۰۰ دلار احتمال کمتری دارد.”

مایک مک گلون ، استراتژیست ارشد بلومبرگ ، که نویسنده این گزارش است ، به عنوان یک گاو نر بیتکوین شناخته می شود ، و چشم انداز او با منابع مختلف تجزیه و تحلیل با دلایل خاص خود برای اطمینان در بازار سر و صدا می کند.

در ادامه ، وی خاطرنشان کرد که از نظر دارایی ذخیره ، بیتکوین زمینی را غصب می کند که قبلاً مختص طلا بوده است. وی گفت: “این فلز گرانبها” همیشه در مجموعه های جواهرات و سکه ها جایگاهی خواهد داشت ، اما بیشتر شاخص ها نشان دهنده سرعت گرفتن بیتکوین در جایگزینی فلز به عنوان ذخیره ارزش در اوراق بهادار سرمایه گذاران است.

در این گزارش خلاصه شده است: “زیربناهای بنیادی و فنی بیتکوین در حالی که طلا رو به زوال است در حال بهبود هستند.”

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.