حجم معاملات رمز ارز دش (Dash) با افزایش ۲۸۲٪ روبرو شده است

0

شبکه بلاکچین ارزرمزنگاری Dash در روز پنجشنبه نتایج چشمگیر سه ماهه چهارم و کل سال را منتشر کرد.
Dash ، ارز رمزنگاری شده و جایگزین پول نقد الکترونیکی ، در سال ۲۰۲۰ با رشد چشمگیر حجم تجارت روزانه ، کاربران و پرداخت های خرده فروشی ، رشد چشمگیری را ثبت کرد.

best assets for 2022

گروه Core Group در جریان پخش اطلاعات سه ماهه چهارم خود در روز پنجشنبه گزارش داد که متوسط حجم تجارت ۲۸۲٪ نسبت به سال گذشته از ۹.۸ میلیون دلار به ۳۷.۴ میلیون دلار رسیده است. به صورت فصلی ، حجم متوسط معاملات ۴۸٪ افزایش یافته است.

حجم کل پرداخت ها به ۹۱۶ میلیون دلار رسید، که ۸۰ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است. ارزش پرداخت تجاری ۳۷.۳٪ نسبت به سال گذشته افزایش یافت و بیش از ۲۲,۰۰۰ تراکنش در روز بود که طبق گزارشات بالاتر از بیتکوین (BTC) و بیتکوین کش (BCH) است.

گزارش سه ماهه نشان می دهد که DASH در حال حاضر به عنوان روش پرداخت در هزاران فروشگاه پذیرفته شده است ، که بازتابی از روند رو به رشد پذیرش جریان اصلی است.
Dash Core Group گفت: “در ماه ژانویه ، دش از نظر تعداد خرده فروشان و پذیرش پرداخت دیجیتال در ایالات متحده بهتر عمل کرد.”

پس از مشارکت Dash با CrayPay ، یک برنامه در ایالات متحده ، برای دستیابی به هزینه های Dash در خرده فروشان بزرگ ، از جمله American Eagle ، CVS ، Domino’s Door Dash و Gap و سایر مشارکت ها، پذیرش بازرگان در ژانویه افزایش یافت.

نتایج سه ماهه دش پس از حذف نامناسب این رمز ارز در ژانویه در مورد خصوصیات حریم خصوصی ارز رمزنگاری شده همچنان دنبال می شود.
Dash به عنوان یک سکه محرمانه در کنار Monero (XMR) و Zcash (ZEC) قرار گرفت که دیگر در Bittrex ، صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده قابل معامله نبود.

Dash در برابر برچسب “سکه حریم خصوصی” عقب نشینی کرد، با استدلال اینکه از نظر فنی ، ” قابلیت حفظ حریم خصوصی این رمز ارز بیش از بیتکوین نیست”.

منبع : Cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.