بهترین نرم افزارهای معاملاتی تجزیه و تحلیل تکنیکال

0 39

در این مقاله به بررسی بهترین نرم افزارهای معاملاتی تجزیه و تحلیل تکنیکال میپردازیم. اگرچه بحث برانگیز است ، مطمئناً درست است که بخش اصلی کار معامله گر – مانند رادیولوژیست – شامل تفسیر داده ها روی صفحه است. در واقع ، تجارت روزانه همانطور که می دانیم امروز بدون نرم افزار بازار و سیستم عامل های تجارت الکترونیکی وجود نخواهد داشت.

پیشگویی های کلیدی

  • تا به امروز هیچوقت به این مقدار امکانات نرم افزاری برای معامله گری جود نداشته است.
  • نرم افزار متمرکز تجزیه و تحلیل فنی شامل قابلیت های نمودار تعاملی ، از جمله الگویی مانند روندها و اشکال ، و همچنین شاخص های فنی مانند میانگین متحرک یا نوسانگرهای حرکت است.
  • در اینجا ما فقط در مورد تعدادی از سیستمهای نرم افزاری که معامله گران فنی ممکن است بخواهند در نظر بگیرند بحث میکنیم.

پلتفرم های فراوان

برنامه های کاربردی نرم افزاری زیادی از شرکت های کارگزاری و فروشندگان مستقل وجود دارد که ادعا می کنند عملکردهای متنوعی را برای کمک به تجار دارند. بیشتر کارگزاری ها در هنگام باز کردن حساب کارگزاری ، نرم افزارهای معاملاتی ، مسلح با انواع تجارت ، تحقیق ، غربالگری سهام و عملکردهای آنالیز را به مشتریان اختصاص می دهند. در حقیقت ، برنامه های نرم افزاری همراه – که همچنین دارای زنگ و الارم مانند شاخص های فنی داخلی ، شماری آنالیز بنیادی ، برنامه های یکپارچه برای اتوماسیون تجاری ، اخبار و ویژگی های هشدار دهنده است – اغلب به عنوان بخشی از محور فروش شرکت به کار می روند.

اموزش تحلیل تکنیکال

بسیاری از آنها ، به طور مداوم ، ادعا می کنند که شامل ‘بهترین نمودارهای سهام’ یا ‘بهترین پلتفرم تجارت آزاد’ هستند. واقعیت این است که هیچ بهترین نمودار سهام یا بهترین نرم افزار اسکنر سهامی وجود ندارد. بسیاری از بازارها ، استراتژی های تجاری و ترجیحات شخصی دارند. اما ما می توانیم برخی از نرم افزارهای تجاری پرکاربرد را که در آنجا استفاده می شود بررسی کنیم و ویژگی های آنها را با یکدیگر مقایسه کنیم. این که آیا ابزار آنها قیمتشان را توجیه می کند ، تصمیم شماست.

نرم افزار معاملاتی تجزیه و تحلیل تکنیکالMetaStock

یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی نرم افزار تجارت بورس ، MetaStock  بیش از ۳۰۰ شاخص فنی ، ابزار طراحی داخلی مانند فیبوناچی اصلاح را برای تکمیل شاخص های فنی ، اخبار یکپارچه ، داده های اساسی با معیارهای غربالگری و فیلتر ، و پوشش بازارهای جهانی در دارایی های متعدد ارائه می دهد: سهام ، مشتقات ، فارکس ، معاملات آتی و کالاها.

Worden TC2000

اگر به انحصار سهام و صندوق های ایالات متحده و کانادا علاقه مند هستید ، TC2000 راه حل خوبی را ارائه می دهد. این ویژگی ها شامل نمودار سهام ، لیست تماشا ، هشدار ، پیام رسانی فوری ، اخبار ، اسکن و مرتب سازی است. TM2000 پوشش داده های اساسی را ارائه می دهد ، بیش از ۷۰ شاخص فنی با ۱۰ ابزار طراحی ، و یک رابط تجاری آسان برای استفاده ، و همچنین عملکرد پشتیبان گیری در داده های تاریخی. با این حال ، این ابزار تجارت معاملات خودکار را ارائه نمی دهد ، و کلاس های دارایی محدود به سهام ، بودجه و ETF می شوند.

در ادامه بررسی نرم افزارهای معاملاتی تجزیه و تحلیل تکنیکال با ما همراه باشید.

نرم افزارهای معاملاتی تجزیه و تحلیل تکنیکال

نرم افزار معاملاتی تجزیه و تحلیل تکنیکال ESignal

یکی دیگر از سیستم های معاملات سهام محبوب که دارای قابلیت های تحقیق است ، ابزار تجارت eSignal بسته به بسته بندی ، دارای ویژگی های مختلفی است. این پوشش جهانی در چندین کلاس دارایی ، از جمله سهام ، وجوه ، اوراق قرضه ، مشتقات و فارکس وجود دارد. ESignal  با رابط کاربری مدیریت تجارت با اخبار و چهره های اصلی ، امتیاز بالایی دارد و نرم افزار نمودار سهام آن امکان سفارشی سازی زیادی را فراهم می کند. به نظر می رسد شاخص های فنی موجود در تعداد محدود بوده و دارای ویژگی های backtesting و هشدار هستند.

NinjaTrader

یک سیستم نرم افزاری تجارت و نمودار یکپارچه ، ارائه یک راه حل پایان به پایان از ورود سفارش به اجرا با گزینه های توسعه سفارشی و ادغام کتابخانه شخص ثالث سازگار برای بیش از ۱۰۰۰ برنامه و محصولات اضافی ،از ویژگی های NinjaTrader  است. مخصوصاً اینکه به معامله گران معاملات آتی و فارکس متصل است. جدا از شاخص های فنی معمول (۱۰۰+) ، اصول ، نمودار و ابزارهای تحقیق ، همچنین یک شبیه ساز تجاری مفید را ارائه می دهد و یادگیری تجارت بدون ریسک را برای معامله گران تازه کار فراهم می کند. NinjaTrader برای استفاده از  نمودارهای پیشرفته ، backtesting و شبیه سازی تجارت رایگان است. نسخه رایگان این پلتفرم برای تجارت زنده نیز موجود است .

نرم افزار معاملاتی تجزیه و تحلیل تکنیکال Wave59 PRO2

نرم افزار معاملاتی تجزیه و تحلیل تکنیکال

Wave59 PRO2 با ارائه محصولات سطح پیشرفته برای معامله گران با تجربه ، عملکردی پرمحتوا از جمله ‘ماژول هوش مصنوعی فناوری کندو ، نمایش بازار ، آزمایش سیستم ، اجرای سفارش یکپارچه ، ایجاد الگو و تطبیق ، گرداب فیبوناچی ، مجموعه کاملی را ارائه می دهد. ابزارها ، حالت تمرین و شبکه های عصبی ویژگی این وب سایت میباشند.

در ادامه بررسی نرم افزارهای معاملاتی تجزیه و تحلیل تکنیکال با ما همراه باشید.

EquityFeed Workstation

یکی از ویژگی های برجسته ایستگاه کاری EquityFeed ابزاری برای شکار سهام با نام ‘FilterBuilder’ است که براساس تعداد زیادی معیار فیلتر تنظیم شده است که معامله گران را قادر می سازد سهام را بر اساس پارامتر مورد نظر خود اسکن و انتخاب کنند. مدافعان ادعا می کنند که برخی از بهترین نرم افزارهای غربالگری سهام  هستند. داده های سطح ۲ بازار نیز موجود است ، و پوشش آن شامل بازارهای OTC و PinkSheet نیز می شود. ابزارهای جستجوی اختصاصی محصولات آن مانند ETFView ، SectorView و غیره در بین بهترین نرم افزارهای غربالگری بورس قرار گرفته اند و حتی سیستم های تجاری آزاد را نیز ارائه می دهد.

نرم افزار معاملاتی تجزیه و تحلیل تکنیکال ProfitSource

ProfitSource  با هدف معامله گران فعال و کوتاه مدت با استراتژی های دقیق ورود و خروج ، ادعا می کند که دارای شاخص های فنی پیچیده ای است ، به ویژه تجزیه و تحلیل الیوت و عملکرد پشتیبان گیری با بیش از ۴۰+ نشانگر فنی اتوماتیک داخلی. پوشش کلاس دارایی این شرکت در سطح سهام ، سهام فارکس ، گزینه ها ، معاملات آینده و صندوق ها در سطح جهانی است.

نرم افزارهای معاملاتی تجزیه و تحلیل تکنیکال

VectorVest

با داشتن سیستم عامل های تجاری و نرم افزارهای تحلیلی که مناطق مختلف جغرافیایی را پوشش می دهد (برای ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، کانادا ، سنگاپور ، اروپا ، هنگ کنگ ، هند و آفریقای جنوبی، VectorVest یکی از جمعیت های بین قاره ای است. برنامه آن پوشش کاملی را برای شاخص های فنی مشترک در سهام و صندوق های عمده در سراسر جهان ارائه می دهد. VectorVest همچنین قابلیت های تستر ، شخصی سازی ، فیلتر در زمان واقعی ، لیست های تماشایی و ابزار نمودار را در اختیار شما قرار می دهد.

نرم افزار معاملاتی تجزیه و تحلیل تکنیکال INO MarketClub

برای کاربرانی که به طور خاص به دنبال نرم افزار چارتری هستند ، MarketClub INO شاخص های فنی ، خطوط روند ، ابزار تجزیه و تحلیل کمی و قابلیت فیلتر کردن را که یکپارچه با سیستم نمودار و تجارت است – نه فقط سهام ، بلکه فیوچرز ، فارکس ، ETF و فلزات گرانبها را ارائه می دهد.

نرم افزار تجارت خودکار

آخرین نوآوری در تجارت فنی ، تجارت خودکار الگوریتمی است. نرم افزار تجارت خودکار برنامه هایی را اجرا می کند که نمودارهای قیمت اوراق بهادار و سایر فعالیت های بازار را در طی چندین بازه زمانی تجزیه و تحلیل می کند. این نرم افزار سیگنال های فنی را شناسایی می کند – از جمله تشخیص الگو ، اختلافات گسترده ، روند قیمت و اخبار که ممکن است بر بازار تأثیر بگذارد. به عنوان مثال ، اگر یک برنامه نرم افزاری با استفاده از معیارها تعیین کند ، کاربر مجموعه ای از تجارت جفت ارز را مشخص می کند که پارامترهای از پیش تعیین شده برای سودآوری را برآورده می کند ، یک هشدار خرید یا فروش را پخش می کند و به طور خودکار تجارت را انجام می دهد.

کلام آخر

بسیاری از شرکتهای نرم افزاری بازار اغلب برای ۵ هفته دوره آزمایش بدون هزینه را ارائه می دهند. معامله گران تازه کار که وارد دنیای تجارت می شوند می توانند برنامه های نرم افزاری را انتخاب کنند که دارای اعتبار خوبی با عملکرد اساسی مورد نیاز با هزینه مناسب در حالی که معامله گران باتجربه می توانند محصولات فردی را به صورت انتخابی اکتشاف کنند تا معیارهای خاص خود را رعایت کند.

منبع : investopedia

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.