بیتکوین در حال استقامت،اتریوم در حال رشد،آلتکوین ها در حال کشمکش

0

قیمت بیتکوین بالاتر از سطح ۴۶،۰۰۰ دلار و ۴۶،۵۰۰ دلار باقی ماند. BTC افزایش خود را به بیش از ۴۷،۰۰۰ دلار افزایش داد و حتی مقاومت ۴۸،۰۰۰ دلار را شکست. در حال حاضر بالاتر از ۴۷۸۰۰ دلار آمریکا حرکت می کند.

علاوه بر این ، اکثر آلت کوین های اصلی به طور پیوسته در حال افزایش هستند. ETH تقریبا ۸ درصد افزایش یافت و حتی از سطح ۳۶۰۰ دلار آمریکا نیز بالا رفت. XRP سطح ۱.۱۰ دلار را شکست و از مقاومت ۱.۱۲ دلار عبور کرد. اگر قیمت ADA بالای ۲.۵۰ دلار باشد ، ADA می تواند مورد توجه قرار گیرد.

قیمت بیتکوین BTC

پس از وقفه آشکار بالای ۴۶۰۰۰ دلار ، قیمت بیت کوین توانست سود خود را افزایش دهد. BTC مقاومت ۴۷۰۰۰ دلار را شکست و حتی از ۴۸۰۰۰ دلار نیز عبور کرد. با فروشندگان نزدیک به سطح ۴۸،۵۰۰ دلار روبرو شد و اکنون تلاش می کند بار دیگر شتاب خود را به بالای ۴۸۲۰۰ دلار برساند.

از نظر صعودی ، مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۴۸،۵۰۰ دلار است که بالاتر از آن قیمت می تواند ۴۹۲۰۰ دلار آمریکا را آزمایش کند. اولین حمایت عمده می تواند ۴۷۰۰۰ دلار آمریکا باشد که در زیر آن قیمت می تواند ۴۶ هزار و ۵۰۰ دلار آمریکا را تجدید کند.

قیمت اتریوم ETH

قیمت اتریوم از بیتکوین پیشی گرفت و توانست از مقاومت ۳۵۰۰ دلار عبور کند. ETH حتی ۳،۵۵۰ دلار شکست و به بیش از ۳۶۰۰ دلار رسید. بسته شدن بالاتر از این سطح احتمالاً درها را برای صعودی قوی تر باز می کند.

پشتیبانی فوری نزدیک به سطح ۳۵۰۰ است که در زیر آن قیمت ممکن است ۳۴۴۰ دلار آمریکا را آزمایش کند.

قیمت ADA ، LTC ، DOGE و XRP

Cardano (ADA) در حال نزدیک شدن به سطح ۲.۵۰ دلار آمریکا است. منطقه اصلی شکست هنوز نزدیک ۲.۵۵ دلار است ، که ممکن است بیش از آن قیمت حرکت صعودی داشته باشد. در غیر این صورت ، خطر حرکت به سمت سطح ۲.۲۵ دلار آمریکا وجود دارد.

Litecoin (LTC) بیش از ۶ درصد افزایش یافت و مقاومت ۱۹۰ دلار را شکست. اگر گاوها موفق شوند ، قیمت می تواند به طور مداوم به سطح ۲۰۰ دلار افزایش یابد. از سوی دیگر ، قیمت ممکن است در نزدیکی سطح ۱۸۰ دلار آمریکا ثابت بماند.

Dogecoin (DOGE) هنوز در سطح ۰.۲۵۰ دلار با مقاومت عمده ای روبرو است. بستن بالاتر از سطح ۰.۲۵۰ دلار آمریکا برای شروع افزایش مداوم ضروری است. در این حالت ، قیمت حتی می تواند از سطح ۰.۲۶۵ دلار فراتر رود. مقاومت عمده بعدی نزدیک به ۰.۲۸۰ دلار است.

قیمت XRP در حال افزایش است و توانست بالاتر از سطح ۱.۱۰ دلار آمریکا قرار بگیرد. مقاومت اصلی هنوز نزدیک ۱.۱۲ دلار است. بسته شدن بالای ۱.۱۲ دلار می تواند قیمت را به ۱.۲۰ دلار برساند. برعکس ، ممکن است قیمت تا سطح ۱.۰۵ دلار آمریکا کاهش یابد.

سایر بازارهای آلتکوین امروز

بسیاری از آلتکوین ها از جمله ZEN ، REN ، SUSHI ، AVAX ، WAVES ، CRV ، TEL ، CELO ، REV ، RUNE و SNX بیش از ۸ درصد افزایش یافتند. از این میان ، ZEN بیش از ۲۸ درصد افزایش یافت و سطح ۱۰۵ دلار آمریکا را شکست.

به طور کلی ، قیمت بیتکوین نشانه های مثبت بالای ۴۷۰۰۰ دلار را نشان می دهد. BTC ممکن است در کوتاه مدت کمتر اصلاح شود ، اما کاهش قیمت ها می تواند به زیر ۴۶،۵۰۰ دلار و ۴۶،۰۰۰ دلار محدود شود.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.