ریپل XRP برای اولین بار از سال ۲۰۱۸ از ۱ دلار گذشت چه چیزی پشت صعود جدید است؟

0 1,075

ریپل XRP برای اولین بار در ۳۷ ماه گذشته از شروع از ۱$ گذشت.

قیمت XRP برای اولین بار از مارس ۲۰۱۸ در روز سه شنبه از ۱ دلار فراتر رفته و ارزش بازار آن در حدود ۴۷ میلیارد دلار اعلام شده است.

علاوه بر این ، چهارمین ارز رمزنگاری شده بزرگ در بازار جهانی در برابر جفت ارز بیتکوین (BTC) شکسته شده و باعث شده است که تکانه فنی قابل توجهی ببیند.

عمدتا یک رالی فنی ، نه خیلی زیاد اصولی

هنگامی که ریپل XRP در حدود ۰.۷۵ دلار معلق بود ، معامله گران ارزهای رمزپایه خاطرنشان کردند که ساختار بازار XRP صعودی است.

Cantering Clark ، تاجر مشتقات ارزهای رمزنگاری شده ، گفت که XRP تمام مولفه های فنی برای تجمع را دارد. از آن زمان ،ریپل XRP از ۰.۷۵ دلار به بیش از ۱ دلار رسیده است.

روز سه شنبه ، کلارک گفت:

“XRP از نظر فنی تمام اقدامات لازم را برای صعودی انجام داده است. پس از حذف لیست های ارز و حذف بیشتر CT ، این امر اساساً بازار را از نظر موضعی و حاشیه ای کوتاه نگه داشت. این می تواند خیلی بالاتر برود. “

یکی دیگر از معامله گران معروف ، معروف به Kaleo ، خاطرنشان کرد که موفقیت ریپل XRP در برابر بیتکوین بسیار خوش بینانه است.

پس از شکست بالای ۱ دلار ، Kaleo توضیح داد که XRP در آستانه شکست روند نزولی سه ساله بیتکوین است. وی خاطرنشان کرد:

” XRP / BTC در شرف شکست روند نزولی ۳+ ساله است. قرار گرفتن در معرض صفر در اینجا غیرمنطقی به نظر می رسد. وقتی این sh * tcoin شروع به پمپاژ می کند ، حرکت های عمودی ایجاد می کند (یعنی یک باره برای یک انفجار)خیلی زود است. “

حجم اجتماعی در حال رشد است

یکی دیگر از کاتالیزورهای موجود در پشت ریپل XRP در بالای حرکت فنی ، رشد فزاینده حجم اجتماعی آن بوده است.

به گفته تحلیلگران سانتیمنت ، یک بستر تجزیه و تحلیل داده ها ، حجم اجتماعی XRP همزمان با چندین ارز رمزپایه دیگر به سرعت در حال رشد است.

تحلیلگران اظهار داشتند:

“بیشتر آلتکوین ها روند صعودی خود را برای شروع هفته حفظ کرده اند ، و در بین ۱۰۰ دارایی برتر هیچ افزایشی نسبت به آنچه از STX دیده ایم ، دارد که دارای بالاترین میزان ۵ ماهه در حجم اجتماعی است. از دیگر جهات می توان به XRP ، XTZ ، FTM و BTG اشاره کرد. “

اگر ساختار فنی ریپلXRP دست نخورده باقی بماند و حجم اجتماعی آن به طور مداوم بالا باشد ، حرکت XRP به طور بالقوه می تواند ارز رمزنگاری شده را به منطقه اصلی مقاومت بعدی برساند.

از نظر فنی ، سطح مقاومت بعدی در حدود ۱.۲۰ دلار است با یک دیوار فروش کلان ۲ دلار ، که به دسامبر ۲۰۱۷ برمی گردد.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.