Akoin در کلانشهر پزشکی ۲ میلیارد دلاری کنیا راه اندازی شد

کانال سیگنال رایگان تلگرام فیوچرز ارزدیجیتال و فارکس

ارز رمزنگاری Akoin که برای ایکان رپر معروف است قرار است به ارز رمزنگاری انحصاری شهر پزشکی و فناوری Mwale در کنیا تبدیل شود. Akoin (AKN) ، پروژه رمزنگاری شده توسط خواننده سنگالی-آمریکایی Akon ، مرحله آزمایشی استقرار خود را در مجتمع شهر پزشکی و فناوری Mwale در کنیا به پایان رسانده است.
همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، مرحله آزمایشی در نوامبر سال ۲۰۲۰ و در زمان ورود AKN به بورس رمزنگاری Bittrex آغاز شد.

پس از موفقیت آزمایش اولیه ، ارزرمزنگاری Akoin اکنون آماده استقرار کامل در مجتمع ۲ میلیارد دلاری در ماه جولای است.
اظهار نظر در مورد موفقیت برنامه آزمایشی ، رئیس جمهور و بنیانگذار Akoin Jon Karas نشان داد که این برنامه با “اشتیاق زیادی” پذیرفته شده است.
پس از استقرار کامل ، گزارش شده است که AKN در بین ۵۰۰۰ کارگر بیمارستان ، ۲۰۰۰ بازرگان و بیش از ۳۵،۰۰۰ ساکن MMTC برای تصویب در دسترس خواهد بود. در مجموع ، تیم Akoin تخمین می زند که بیش از ۵ میلیون دلار تراکنش از طریق استفاده از توکن های AKN از محل تسهیلات حاصل شود.

بر اساس این اعلامیه ، استفاده از AKN باید افزایش یابد تا حدود ۲۰،۰۰۰ کارگر MMTC که تا دسامبر ۲۰۲۱ پیش بینی می شود را پوشش دهد. تا پایان سال ۲۰۲۲ ، تیم Akoin می گوید AKN ارز دیجیتال انحصاری تسهیلات خواهد بود که بین ۱.۷ تا ۲ میلیارد دلار در سال در معاملات پردازش می شود.
به عنوان بخشی از انحصار برنامه ریزی شده Akoin در مجموعه ، کارگران و ساکنان می توانند حقوق خود را به AKN دریافت کنند. از این رمز ارز برای انجام معاملات خرد ، انتقال پول از طریق نظیر به نظیر و شارژ اضافی زمان پخش تلفن همراه نیز استفاده خواهد شد.

به عنوان بخشی از پروژه ، گزارش شده است که تیم Akoin کارت فیزیکی متصل به کیف پول AKN را آزاد می کند که به کاربران امکان می دهد از ۴۰ میلیون سیستم عامل تجارت جهانی معامله کنند.
برای Lynn Liss، بنیانگذار Akoin ، این پروژه قصد دارد از درسهایی که از استقرار AKN در MMTC آموخته است به عنوان یک نقشه برای مقیاس پذیرش توکن در سراسر قاره استفاده کند.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.