بیتکوین و اتریوم پس از رفع موانع کلیدی اصلاح می شوند

کانال سیگنال رایگان تلگرام فیوچرز ارزدیجیتال و فارکس

قیمت بیتکوین به بیش از ۴۶.۵۰۰ دلار و سطح مقاومت ۴۸۰۰۰ دلار افزایش یافت. BTC حتی سطح ۴۹،۲۰۰ دلار را شکست ، اما هیچ آزمایشی از ۵۰،۰۰۰ دلار وجود نداشت. در حال حاضر در حال اصلاح قیمت پایین و معامله زیر ۴۸۰۰۰ دلار است.

به طور مشابه ، اکثر آلتکوین های اصلی در حال اصلاح پایین تر هستند. ETH پس از آنکه نتوانست مقاومت ۳۵۰۰ دلار را آزمایش کند ، عقب نشینی کرد. XRP توانست بالاتر از سطح محوری ۱.۰۰ دلار آمریکا قرار بگیرد. ADA قبل از اصلاح قیمت پایین به ۲.۳۲ دلار رسید.

قیمت بیتکوین BTC

پس از بسته شدن بالای ۴۶.۵۰۰ دلار ، قیمت بیتکوین افزایش یافت. BTC سطح مقاومت ۴۸،۰۰۰ دلار و ۴۸،۵۰۰ دلار را شکست. قیمت حتی بالاتر از سطح ۴۹۰۰۰ دلار و ۴۹۲۵۰ دلار آمریکا آزمایش شده است. در حال حاضر قیمت پایینی را تصحیح می کند و زیر ۴۸۰۰۰ دلار معامله می شود. از سوی دیگر ، پشتیبانی فوری نزدیک به ۴۷۲۰۰ دلار است. اولین حمایت عمده در حال حاضر نزدیک به سطح ۴۶،۵۰۰ دلار آمریکا در حال شکل گیری است.

یک مانع فوری نزدیک به سطح ۴۸،۰۰۰ دلار است. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به سطح ۴۹،۲۵۰ دلار آمریکا است ، که بالاتر از آن قیمت می تواند مانع اصلی ۵۰،۰۰۰ دلار را لمس کند.

قیمت اتریوم ETH

قیمت اتریوم از مقاومت ۳۱۵۰ دلار بالاتر رفت. ETH حتی مقاومت ۳،۳۸۰ دلار را شکست ، اما نتوانست منطقه ۳۵۰۰ دلاری را لمس کند. یک قله در نزدیکی ۳،۴۸۰ دلار آمریکا قبل از اصلاح نزولی شکل گرفته بود. در حال حاضر در نزدیکی ۳،۳۲۰ دلار و با پشتیبانی فوری در ۳،۲۵۰ دلار معامله می شود. پشتیبانی اصلی هفتگی ۳۲۰۰ دلار است.

از نظر صعودی ، مقاومت اولیه نزدیک به سطح ۳۴۲۰ دلار است. مقاومت اصلی شکست در حال حاضر نزدیک به سطح ۳،۴۸۰ دلار آمریکا و ۳،۵۰۰ دلار است.

قیمت ADA ، LTC ، DOGE و XRP

کاردانو (ADA) برای حرکت بیشتر از سطح ۲.۲۰ دلار آمریکا سرعت گرفت. قیمت آن حتی به بالای ۲.۳۰ دلار رسید ، اما در نزدیکی ۲.۳۲ دلار شکست خورد. قیمت به زیر ۲.۲۰ دلار بازگشت ، اما گاوها ممکن است در نزدیکی سطح ۲.۱۲ دلار آمریکا فعال باقی بمانند. پشتیبانی اصلی بعدی نزدیک به ۲.۰۵ دلار است

Litecoin (LTC) بالاتر از سطح مقاومت ۱۵۵ دلار و ۱۶۵ دلار افزایش یافت. قبل از تصحیح پایین تر ، سطح ۱۷۵ دلار آمریکا را لمس کرد. در حال حاضر در نزدیکی ۱۶۵ دلار آمریکا با پشتیبانی اولیه ۱۶۰ دلار معامله می شود. پشتیبانی اصلی شکست در حال حاضر در نزدیکی ۱۵۵ دلار در حال شکل گیری است.

Dogecoin (DOGE) توانست سطح مقاومت ۰.۲۱۲ دلار را پاک کند. حتی از ۰.۲۲۰ دلار نیز فراتر رفت ، اما ادامه صعودی نداشت. قیمت در حال نزدیک شدن به ۰.۲۱۵ دلار آمریکا است ، در حالی که بسیاری از حمایت ها در مسیر نزولی نزدیک ۰.۲۱۲ دلار و ۰.۲۰۵ دلار آمریکا هستند.

قیمت XRP برای حرکت به بالای مقاومت اصلی ۱.۰۰ دلار افزایش یافت. حتی سطح ۱.۰۵ دلار آمریکا را شکست ، اما در نزدیکی ۱.۰۸ دلار با مشکل مواجه شد. XRP در حال حاضر در بالای ۱.۰۰ دلار آمریکا معامله می شود.

سایر بازارهای آلتکوین امروز

برخی از آلتکوین ها بیش از ۵ درصد افزایش یافته اند ، از جمله AXS ، DYDX ، ALGO ، TEL ، HNT ، CRV ، HOT ، SHIB ، XTZ و EOS. از بین این موارد ، AXS اکسی ۲۵ درصد افزایش یافت و از سطح ۱۳۵ دلار آمریکا فراتر رفت.

به طور کلی ، قیمت بیتکوین در منطقه مثبت بالاتر از سطح ۴۷،۰۰۰ دلار معامله می شود. در کوتاه مدت ، ممکن است اصلاح نزولی وجود داشته باشد ، اما گاوها ممکن است در نزدیکی ۴۵،۵۰۰ دلار یا ۴۵،۰۰۰ دلار موضع بگیرند.

منبع : cryptonews

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.