رمز ارز تتا THETA چیست؟

کانال سیگنال رایگان تلگرام فیوچرز ارزدیجیتال و فارکس

تتا یک زیرساخت پایان به پایان جهت استریم محتوی ویدیویی غیر متمرکز.


تتا یک شبکه تحویل ویدیو غیرمتمرکز است که توسط کاربران ایجاد می شود و روی یک بلاکچین اختصاصی (شبکه تتا) کار می کند. گزاره ارزشی آن کاهش هزینه های شبکه های تحویل محتوا از طریق ایجاد یک شبکه مشبک از محتوای مشترک است.
در ابتدا به عنوان یک توکن ERC-20 راه اندازی شد ، پس از جمع اوری ۲۰ میلیون دلاری از طریق فروش توکن های خصوصی در سال ۲۰۱۷ ، تتا از مارس ۲۰۱۹ شبکه اصلی خود را اجرا کرد.
شبکه تتا از سه ویژگی اصلی بهره می برد:
ساز و کار اجماع اصلاح شده BFT: یک مکانیسم اجماع اصلاح شده BFT که به هزاران گره اجازه می دهد تا در فرایند اجماع شرکت کنند ، در حالی که هنوز هم تراکنش بیش از ۱۰۰۰+ TPS را پشتیبانی می کنند.
استخر خارج از زنجیره ای برای ریزپرداخت ها: سیستمی که برای حفظ امضا از طریق جمع شدن جزئی امضاها از همسایگان خود قبل از شایعه کردن امضای جمع شده ، به مجموعه ای از گره های نگهبان متکی است. از طریق این سیستم ، به سهم امضاء هر گره امکان می دهد گره های دیگر را با سرعت نمایی به دست آورند در حالی که کوچک بودن سطح بالای ارتباطات مشکلی حل شده به نظر میرسد.
جمع آوری امضای شایعات طرح جمع شده: ساخته شده برای اهداف پخش فیلم ، این امکان را به کاربران می دهد تا از یک استخر ریزپرداخت غیر زنجیره ای بهره مند شوند.
رمزنگاری آن در حدود یک مدل دو توکنی با THETA و TFUEL محور است:
THETA توکن حاکمیت پروتکل تتا است: از آن استفاده می شود که به عنوان یک گره اعتبار سنج یا نگهبان ، تولید بلوک و مشارکت در حاکمیت پروتکل استفاده شود.
TFUEL علامت عملیاتی پروتکل تتا است: این توسط کاربران برای انجام معاملات تولید می شود (به عنوان مثال ، برای ایجاد یک گره رله برای تهیه یک جریان ویدیویی به شخص ثالث ، برای استقرار / تعامل با قراردادهای هوشمند). گره ها TFUEL را برای هر جریان ویدئویی که به کاربران دیگر شبکه منتقل می کنند ، کسب می کنند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت اصلی مراجعه فرمایید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.