بیتکوین و اتریوم ضرروزیان رو بازیافتن

0

قیمت بیتکوین قبل از شروع اصلاح صعودی ، روند نزولی خود را به ۳۱۱۵۰ دلار رساند.
Ethereum قبل از حرکت به بالای ۲۰۰۰ دلار ، منطقه ۱۷۵۰ دلار آمریکا را آزمایش کرد ، XRP اکنون زیر ۰.۸۸ دلار معامله می شود.
STX ، HNT و MATIC بیش از ۱۶ درصد رشد دارند.

best assets for 2022

قیمت بیتکوین نتوانست به یک منطقه مثبت حرکت کند و روند نزولی خود را به زیر ۳۵۰۰۰ دلار افزایش داد. BTC منطقه ۳۱،۰۰۰ USD را آزمایش کرد و در نزدیکی ۳۱،۱۵۰ USD کمترین سطح را تشکیل داد. در حال حاضر در حال اصلاح است ، اما خرس ها ممکن است نزدیک به ۳۸،۰۰۰ دلار فعال باشند.

به همین ترتیب ، بیشتر آلتکوین های بزرگ روند نزولی خود را افزایش دادند. ETH حمایت ۱۸۵۰ دلار را شکست و منطقه ۱۷۵۰ دلار را آزمایش کرد. XRP / USD بیش از ۱۵٪ کاهش یافته و حتی منطقه ۰.۶۵۰ USD را نیز آزمایش کرده است.

قیمت بیتکوین

اخیراً ، قیمت بیتکوین روند نزولی خود را به زیر سطح پشتیبانی ۳۵۰۰۰ و ۳۳۲۰۰ دلار رسانده است. BTC حتی زیر ۳۲،۰۰۰ دلار معامله کرد و منطقه ۳۱،۱۵۰ USD را آزمایش کرد. اکنون در حال اصلاح بالاتر و معاملات بسیار بالاتر از ۳۳۲۰۰ دلار است. این قیمت حتی بالاتر از ۳۵،۰۰۰ دلار بود اما با موانع زیادی روبرو است.
مقاومت اولیه نزدیک به سطح ۳۶،۵۰۰ دلار است. اولین مقاومت عمده نزدیک به ۳۸۰۰۰ دلار است که بالاتر از آن قیمت ممکن است مانع اصلی هفتگی را با ۴۰۰۰۰ دلار امتحان کند.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم بیش از ۱۰۰۰ دلار بهبود یافت و از منطقه مقاومت ۲۸۰۰ دلار صعود کرد. اکنون ETH با مقاومت عمده ای در نزدیکی سطح ۲،۵۸۰ دلار و ۲۷۰۰ دلار مواجه است. اگر بسته موفقیت آمیز بالاتر از ۳۰۰۰ دلار وجود داشته باشد ، در کوتاه مدت قیمت می تواند شتاب بیشتری بگیرد.
اگر بیش از ۳۰۰۰ دلار شکست وجود نداشته باشد ، قیمت می تواند سود را اصلاح کند. اولین پشتیبانی عمده اکنون نزدیک سطح ۲،۶۵۰ دلار است.

قیمت BNB ، LTC ، DOGE و XRP

سکه Binance (BNB) به شدت زیر سطح ۳۰۰ دلار کاهش یافت. BNB حتی حمایت ۲۵۰ دلار را شکست و پشتیبانی ۲۱۵ دلار را آزمایش کرد. این در حال اصلاح است و بالاتر از ۲۵۰ دلار معامله می شود. با این وجود خرس ها ممکن است در حدود ۲۸۵ و ۳۰۰ دلار فعال باشند.
Litecoin (LTC) در زیر منطقه پشتیبانی ۲۰۰ دلار سقوط کرد. LTC حتی سطح ۱۵۰ دلار را شکست و سطح ۱۲۰ دلار را آزمایش کرد. قیمت اکنون در حال بهبود است و بالاتر از ۱۵۰ دلار معامله می شود. در روند صعودی ، اولین مقاومت عمده در نزدیکی سطح ۱۶۵ دلار است و پس از آن ۱۸۰ دلار است.
Dogecoin (DOGE) روند نزولی خود را در سطح زیر ۰.۳۲۰ و ۰.۳۰۰ دلار کاهش داد. منطقه پشتیبانی ۰.۲۵۰ USD را آزمایش کرد و اکنون در حال جبران ضرر و زیان است. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۰.۳۲۰ دلار است. منطقه اصلی شکست اکنون در نزدیکی ۰.۳۵۰ دلار تشکیل شده است.
قیمت XRP به شدت زیر سطح پشتیبانی ۱.۰۰ و ۰.۸۸۰ دلار کاهش یافت. قیمت حتی به زیر ۰.۷۵ دلار کاهش یافت و سطح ۰.۶۵۰ دلار را آزمایش کرد. در حال بهبود است ، اما گاوها ممکن است نزدیک به ۰.۸۸۰ دلار و ۰.۹۲۸ دلار مبارزه کنند. پشتیبانی اصلی نزدیک به سطح ۰.۶۵۰ دلار است.

سایر بازارهای آلت کوین امروز

چند آلتکوین بیش از ۵ درصد سود کسب کردند ، از جمله HNT ، STX ، MKR ، MATIC ، ONE ، XLM و LEO. MATIC بیش از ۲۰٪ افزایش داشته است. برعکس ، NEXO ، LUNA ، CHSB ، SNX ، KLAT و BTG بیش از ۲۰ درصد کاهش دارند.

به طور کلی ، قیمت بیتکوین زیر سطح مقاومت ۳۸۰۰۰ و ۴۰،۰۰۰ USD دشوار است. در صورت کاهش مجدد ، BTC ممکن است در روز های آینده سطح ۳۰،۰۰۰ دلار را آزمایش کند.

منبع : cryptonews

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.