سیگنال در حال آزمایش شیوه پرداخت جدید که امکان می دهد رمزارز برای دوستان خود ارسال کنید

0 1,123

برنامه اجتماعی و پیام رسان سیگنال روز سه شنبه اعلام کرد اکنون در حال آزمایش سیستم جدید پرداخت همتا به همتا در نسخه بتا برنامه های خود است. این ویژگی جدید که به طور مناسب Signal Payments نامیده می شود ، اکنون فقط از یک پروتکل پشتیبانی می کند: کیف پول MobileCoin و ارز رمزنگاری شده همراه آن MOB. MobileCoin با موسس و مدیرعامل سیگنال ، مکسی مارلین اسپایک ، که پیش از آخرین دور بودجه اعلام شده در ماه گذشته ، به این شرکت مشاوره داد ، ارتباط نزدیک دارد.


Jun Harada ، رئیس ارشد و ارتباطات سیگنال ، در یک پست وبلاگ نوشت: “اولین پروتکل پرداختی که ما پشتیبانی آن را اضافه کرده ایم ، یک شبکه پرداخت متمرکز بر حریم خصوصی به نام MobileCoin است که ارز اختصاصی خود را با نام MOB دارد.”

مثل همیشه ، هدف ما این است که داده های شما را به جای ما در دستان شما قرار دهیم.

طراحی MobileCoin به این معنی است که Signal به موجودی ، سابقه معاملات کامل یا وجوه شما دسترسی ندارد. اگر می خواهید به برنامه یا سرویس دیگری بروید ، می توانید وجوه خود را در هر زمان منتقل کنید. “

این شرکت می گوید علاقمندان به امتحان این ویژگی باید در حال حاضر در انگلستان زندگی کنند و افرادی که شرایط لازم را دارند می توانند در MobileCoin ثبت نام کرده و از طریق بتا سیگنال به این ویژگی دسترسی پیدا کنند. هارادا می نویسد: “این یک ویژگی بتا در ساخت بتا است ، اما برای کسانی که در انگلستان زندگی می کنند و در حاشیه زندگی می کنند ، لطفاً به ما کمک کنید تا آزمایش و بازخورد بدهیم.”

منبع : theverge

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.