ان اف تی (NFT) بعد از ترکیدن حباب قویتر پدیدار خواهد شد

0 37

پیتر وود ، مدیر عامل صرافی CoinBurp در حال ظهور در انگلیس ، معتقد است NFT ها در حبابی گرفتار می شوند که در نهایت پدیدار خواهد شد. با این حال ، وود می گوید دقیقاً مانند ارزهای رمزپایه ای که از طریق زمستان رمزنگاری ها تلفیق می شوند تا قدرتمندتر ظاهر شوند ، NFT ها پس از پاپ نیز چنین خواهند شد.

علائم خنک کننده هنر های دیجیتال NFT

به دنبال رکوردشکنی ۶۹.۳ میلیون دلاری فروش Beeple’s The First 5000 Days در ماه گذشته ، خود شخص هشدار داد که NFT های هنر دیجیتال یک حباب است.

صادقانه بگویم: “من کاملا فکر می کنم این یک حباب است. به همان قیاس آغاز اینترنت برمی گردم. حبابی بود. و حباب ترکید. “

هفته گذشته ، سایت nonfungible.com اطلاعاتی را منتشر کرد که نشانگر کاهش علاقه به این بخش است. متوسط حجم روزانه NFT های فروخته شده در بازارها از ۱۹.۳ میلیون دلار به پایین ترین میزان ۳ میلیون دلار در ۲۵ مارس کاهش یافته است.

اگرچه این ارقام فاقد نقاط داده کافی برای نتیجه گیری قاطع در این مرحله هستند ، اما کسانی که از قبل حضور داشتن این سوال را از خود می کنند که آیا این یک آرامش کوتاه مدت است یا بالاترین سطح آن است.

وود خیلی نگران وضعیت نیست و دوره های رونق و سقوط را به عنوان پدیده های طبیعی همه بازارهای مالی عنوان می کند. وی افزود که وقتی حباب ترکید ، فضای NFT دوباره جمع می شود و در پشت زیرساخت های ساخته شده امروز قوی تر ظاهر می شود.

“هنگامی که [ترکیده شود] ، این دلیل رخ خواهد داد که هر بازار مالی این افت را دارد ، آنچه در واقع پشت سر گذاشته می شود ، یک میلیون سرمایه گذاری بیشتر خواهد بود ، مانند شرکت ما ، که به طور خاص برای NFT ها در حال ساخت است. محصولات طی سه تا شش ماه کاملا شکوفا نمی شوند. ما در حال ساخت زیرساخت ها هستیم. “

او این را به زمستان رمزنگاری به دنبال اوج ۲۰ هزار دلار بیتکوین در سال ۲۰۱۷ تشبیه کرد. در حالی که برخی از شرکت های رمزنگاری برای همیشه درهای خود را بستند ، برخی دیگر بازسازی و ساختمان خود را ادامه دادند. کسانی که در این دوره ماندند اکنون از مزایای آن بهره مند می شوند ، چیزی که برای شرکت هایی مانند CoinBurp پس از حباب اتفاق می افتد.

منبع : newsbtc

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.