اتریوم به ۳.۲۰۰ دلار رسید ، بیتکوین و آلتکوین ها همچنان میتازند

0 1,238

قیمت بیتکوین در حال افزایش به سمت منطقه مقاومت ۶۰،۰۰۰ دلار است.

Ethereum با نزدیک شدن به ۳۲۰۰ دلار به بالاترین سطح معاملات خود رسید ، XRP احتمالاً به بالای ۱.۶۰ دلار افزایش خواهد یافت

WAVES بیش از ۵۰٪ افزایش یافت و XVS 25٪ افزایش داشته.

قیمت بیتکوین بالاتر از سطح ۵۸۰۰۰ دلار آمریکا قرار گرفت. در حال حاضر بیش از مقاومت ۵۸۵۰۰ دلار معامله می شود و به نظر می رسد که گاوها آزمایش منطقه مقاومت ۶۰،۰۰۰ USD را در کوتاه مدت انجام می دهند.

بیشتر آلتکوین های بزرگ در حال افزایش رو به حرکت صعودی هستند ، از جمله ethereum ، ADA ، EOS ، XRP ، BNB ، XLM ، LINK ، UNI ، BTT ، بیتکوین کش ، DOT و litecoin. اتریوم در یک روند صعودی قوی باقی مانده و به بالاترین قیمت همیشگی خود در حدود ۳۲۰۰ دلار رسید. XRP / USD احتمالاً به یک شکست بزرگتر از ۱.۶۰ دلار نزدیک شده است.

قیمت بیتکوین

پس از یک حرکت مثبت بالاتر از سطح ۵۷،۵۰۰ دلار ، قیمت بیتکوین بالاتر از ۵۸،۰۰۰ دلار نشست. BTC مقاومت ۵۸،۵۰۰ دلار را شکست و اکنون نشانه های مثبتی دارد. اصلی ترین مانع این حرکت صعودی نزدیک به سطح ۶۰،۰۰۰ دلار است. بسته شدن موفقیت آمیز بالای ۶۰،۰۰۰ دلار آمریکا احتمالاً باعث افزایش فاحش می شود.

اگر یک تصحیح منفی وجود داشته باشد ، قیمت ممکن است پشتیبانی از سطح ۵۸۰۰۰ دلار باشد. پشتیبانی اصلی بعدی اکنون در حدود ۵۷،۵۰۰ دلار است.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم نزدیک به ۱۰ درصد رشد داشته است و بسیاری از موانع را در نزدیکی سطح ۳۰۰۰ و ۳۱۲۰ دلار شکست. ETH حتی بالاتر از ۳۲۰۰ دلار افزایش یافت و اکنون در حال تحکیم سود است. اگر وجوه بیشتری وجود داشته باشد ، گاوها می توانند آزمایشی برابر با ۳۳۵۰ دلار داشته باشند.

در نزولی ، سطح ۳،۱۲۰ دلار آمریکا یک پشتیبانی مناسب است. اولین پشتیبانی عمده نزدیک به ۳،۰۵۰ دلار است که در زیر آن ممکن است از پشتیبانی ۳۰۰۰ دلار بازدید کند.

قیمت BNB ، ADA ، DOGE و XRP

Binance Coin (BNB) بیش از ۵٪ افزایش یافت و مقاومت ۶۵۰ دلار را شکست. معاملات BNB در بالاترین سطح همیشگی خود در حدود ۶۵۲ دلار معامله شد و احتمالاً ادامه دارد. توقف بعدی برای گاوها ممکن است نزدیک سطح ۶۸۵ و ۷۰۰ دلار باشد.

Cardano (ADA) به آرامی در حال افزایش است و بسیار بالاتر از سطح محوری ۱.۳۵ دلار معامله می شود. اولین مانع اصلی نزدیک به سطح ۱.۳۸۸ دلار است. مقاومت اصلی در حدود ۱.۴۰ دلار است ، و بالاتر از آن قیمت می تواند به سمت مقاومت ۱.۵۰ دلار افزایش یابد.

Dogecoin (DOGE) بیش از سطح محوری ۰.۳۶۵ دلار است. به نظر می رسد گاوها در حال آزمایش سطح مقاومت ۰.۴۰۰ دلار هستند. بسته شدن موفقیت آمیز بالاتر از سطح ۰.۴۰۰ دلار می تواند درهای صعودی ثابت را باز کند. در غیر این صورت ، ممکن است به سمت حمایت ۰.۳۵۰ دلار کاهش یابد.

قیمت XRP احتمالاً در حال شکل گیری الگوی شکست صعودی عمده در نزدیکی مقاومت ۱.۶۰ دلار است. یک حرکت پیگیری مناسب بالاتر از ۱.۶۰ دلار احتمالاً مسیر حرکت به سمت سطح ۱.۷۲ و ۱.۷۵ دلار را روشن می کند. در نزول ، سطح ۱.۵۰ دلار آمریکا یک پشتیبانی قوی است.

سایر بازارهای امروز آلتکوین ها

در چند ساعت گذشته ، بسیاری از altcoin ها بیش از ۸ درصد صعود کردند ، از جمله WAVES ، XVS ، ONT ، ETC ، OMG ، MKR ، TFUEL ، BSV ، EGLD ، SNX ، HBAR ، UNI ، AAVE ، OKB ، XLM و THETA. از این تعداد ، WAVES بیش از ۵۰٪ افزایش یافت و سطح ۳۰ دلار را پاک کرد.

به طور خلاصه ، قیمت بیتکوین در حال افزایش است و ممکن است به زودی مقاومت ۶۰،۰۰۰ دلار را آزمایش کند. در صورت اصلاح یک نقطه ضعف ، BTC می تواند از پشتیبانی ۵۷،۵۰۰ دلار بازدید کند.

منبع : cryptonews

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.